عبدالرضا ساور:
مبارزه با استکبار و صهیونیسم، هیچ گاه از دایره اصول، تفکرات و رفتار مردم و مسئولان زدوده نخواهد شد.

به گزارش ساجدخبر، معاون سابق وزرای تعاون و ورزش دولتهای نهم و دهم، 13 آبان را روز فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت: جوانان مومن و انقلابی با بهره گیری از گفتمان انقلاب اسلامی در این روز بزرگ ، هیمنه پوشالی استکبار را لگد مال نموده و لکه سیاه شکست را بر پیشانی آنان ماندگار کرده اند.
عبدالرضا ساور، فرمایشات مقام معظم رهبری را که " از اول انقلاب تا کنون، استکبار و صهیونیسم دشمن اصلی انقلاب اسلامی هستند "، مورد تاکید قرار داد و افزود: در هیچ یک از روزهای پس از انقلاب تا کنون، دشمنی آنها نسبت به نظام اسلامی تغییر نکرده و همواره بر تداوم و تشدید آن اهتمام ورزیده اند.
ساور به مذاکرات دو یا چند جانبه ی تیم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با قدرتهای بزرگ به ویژه آمریکا در خلال مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و اظهار داشت: مصالح ملی و استیفای حقوق مسلم مردم، شرایط را به سوی مذاکرات دوجانبه ایران با آمریکا پیش برد، اما استکبار ستیزی و حفظ و تقویت گفتمان انقلاب هیچ گاه کم رنگ نخواهد شد.
وی تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به قدرت منطقه‌ای و تاثیر گذار در معادلات جهانی را از برکات انقلاب اسلامی عنوان و خاطر نشان کرد: الگو پذیری کشورهای مظلوم جهان از گفتمان و مشی انقلاب اسلامی ما را به سمتی سوق داده است که استکبار ستیزی و مبارزه با صهیونیسم هیچ گاه از دایره اصول، تفکرات و رفتار مردم و مسئولان زدوده نخواهد شد.
معاون سابق وزرای تعاون و ورزش دولتهای نهم و دهم گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان، با وجود گذشت بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، نشانگر عمق نفرت مردم از استکبار و صهیونیسم است.

  12 آبان 1394
بخش : ---
کد خبر: 49878
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز