درباره ما

با یاد خدا و نام ولیعصر ( عج ) و در آستانه سال جدید (1393) پایگاه خبری - تحلیلی ساجدخبر حضور رسمی خود را در فضای مجازی آغاز کرد .

به همین مناسبت نکاتی را خدمت مردم شریف ایران عرض می کنم.

پایگاه خبری تحلیلی "ساجدخبر” با هدف ارتباط مستمر و هرچه بیشتر مردم شریف كشور، راه اندازی شده است. 

پایگاه خبری تحلیلی ساجدخبر وابسته به هیچ گروه و دسته ای نبوده و سیاست گزاری آن صرفا توسط اعضای هیئت تحریریه این سایت تنظیم می گردد . باشد که بتوانیم در عرصه خطیر اطلاع رسانی ، قدمی هر چند اندک برای تحقق مدنظر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله العالی ) برداریم.

رسانه خبری و تحلیلی "ساجدخبر” با هدف اطلاع رسانی و خدمت رسانی به مخاطبان، تلاش در جهت ارائه فرهنگ صحیح و اسلامی به مردم ازفروردین ماه سال 1393 رسما و به صورت حرفه ای کار خود را آغاز خواهد کرد.

مردم شریف ایران و دیگر مخاطبان محترم این رسانه می‌توانند با ارائه نظرات، سوالات، مطالبات و اخبار خود در کلیه زمینه ها و همچنین ارسال مقالات، عکس های خبری و… از طریق این پایگاه مطالب خود را به طور مستقیم با دیگران به اشتراك بگذارند.

همچنین خبرنگاران رسانه های گروهی می توانند به طور مستقیم با مسوولین پایگاه ارتباط داشته و در کلیه زمینه های خبری با این رسانه همکاری کنند.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی , sajedkhabar.ir از پرتال اطلاع‌رسانی، خبری، تحلیلی و آموزشی پایگاه خبری تحلیلی ساجدخبر استفاده نمایند.

والسلام علی عبادالله الصالحین


شماره مجوز: 80956

ارتباط:

info@sajedkhabar.ir

sajedkhabar@gmail.com

09126483094تریل مخابرات صیدنیوز