تولیدکننده برتر لوستر در ایران:
شعار ما تولید ملی و حمایت از اشتغالزایی جوانان این مرزوبوم است .
شعار ما تولید ملی و حمایت از اشتغالزایی جوانان این مرزوبوم است .

 دکتر محمود پیرزاده از تولیدکنندگان برتر لوستر در ایران پیرامون اهمیت برگزاری نمایشگاه لوستر تهران با خبرنگاران گفتگو کرد.

مدیرعامل مجتمع کارخانجات صنایع لوستر نگین در این گفتگو درمورد اهمیت برگزاری نمایشگاه و همچنین اهمیت حمایت مصرف کنندگان از تولید کنندگان داخلی اشاره کرده وافزود : شعار ما تولید ملی و حمایت از اشتغالزایی جوانان این مرزوبوم است .

به گزارش خبرنگار ما ، دکتر پیرزاده درمورد نمایشگاه گفت : نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی تهران مجموعه ای از روشنائی ، نور و زیبائی است،که در آن انواع لوسترهای سقفی و دیواری ، انواع چراغ های تزئینی منزل ، شمعدانی، چراغ های تزئینی شرکت ها ، ادارات و هتل ها ، چراغ های شهری ، چراغ های فضای باز ، مجسمه ها و تابلوهای تزئینی و صدها نوع دیگر از لوسترها و چراغ های روشنائی، در معرض دید علاقمندان ، مردم عزیزمان و همچنین تجار همکار قراردارد تا بتوانند باانتخاب بهتر تجهیزات مورد نیاز خود راتهیه کنند . شرکت کنندگان در این نمایشگاه ، صدها نوع از جدیدترین و زیباترین تولیدات خود را ارائه و در معرض دید قرار می دهند که چشم هر بیننده ای را خیره می کند . در نمایشگاه لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی تهران که تلفیقی از صنعت و هنر است صنایع، دستگاه ها و تجهیزات مختلف مربوط به این صنعت نیز به نمایش در می آید .

مدیر عامل مجتمع کارخانجات لوستر نگین در مورد محصولات تولیدی خود گفت : لازم است قویا تاکید کنم که تمامی محصولات ما ایرانی است و 5 سال گارانتی بی قیدوشرط و 10 سال خدمات پس از فروش دارد .

در پایان دکتر پیرزاده در مورد اهداف برگزاری نمایشگاه گفت : معمولا برای هر نمایشگاهی اهدافی درنظر گرفته می شود و هدف ما از شرکت در این نمایشگاه معرفی توانمندیمان در تولید انواع لوستر باکیفیت ایرانی است .

لازم به ذکر است بیست وچهارمین دوره نمایشگاه لوستر و چراغهای تزیینی تهران از سوم الی ششم دی ماه 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود و این نمایشگاه با اهداف زیر برگزار می شود :

 

  1. آشنایی با توانمندی های صنعت لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی کشور
  2. فراهم ساختن زمینه مناسب جهت شناسایی و ارائه جدیدترین تولیدات لوستر و چراغ های تزئینی صنعتگران هنرمندان ایرانی
  3. بهره گیری گسترده از تبلیغات درجهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان
  4. مهیا نمودن فضای همکاری و تعامل موثر و سازنده بین تولیدکننده، توزیع کننده و مصرف کننده نهایی
  5. شناسایی و معرفی تولیدکنندگان برتر صنعت لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی

گفتگو : میلاداصفهانی

  2 دی 1396
بخش : گفتگو / اقتصاد مقاومتی
کد خبر: 60962
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز