راحله امينيان، مجري برنامه «به خانه برمي‌گرديم»
حضرت آقا فرمودند هر وقت شماها را مي‌بينم تحسين‌تان مي‌كنم
حضرت آقا فرمودند هر وقت شماها را مي‌بينم تحسين‌تان مي‌كنم

در حاشيه مراسم اهدا تقريظ رهبر معظم انقلاب بركتاب فرنگيس به راوي اين كتاب ارزشمند، تعدادي از مجريان زن تلويزيون با رهبر معظم انقلاب ديدار و گفت و گو كردند.

به گزارش ساجدخبر ، راحله امینیان مجری شبکه تهران بعد از این دیدار در گفتگویی با خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی گفت : آن روز، اتفاقي خاص و استثنايي براي ما افتاد كه هنوز هم باور و تصورش برايمان سخت است. من حضرت آقا را يكي دو بار در ديدارهاي عمومي كه در حسينيه امام خميني(ره) برگزار شده بود از دور ديده بودم و يكي از آرزو‌هاي قلبي‌ام اين بود كه ايشان را از نزديك ببينم. شب قبل از ديدار خصوصي ما با رهبر معظم انقلاب، فيلمي از ديدار ورزشكاران با حضرت آقا از شبكه سه پخش مي‌شد، با خودم گفتم كه آيا روزي مي‌رسد كه ايشان را از نزديك زيارت كنم. فرداي آن روز ما به مراسم رونمايي از تقريظ رفتيم و آنجا گفتند كه با حضرت آقا ديدار خواهيم داشت. نماز ظهر و عصر را به امامت حضرت آقا خوانديم و ايشان با نمازگزاران و حاضران، سلام و احوالپرسي مختصري كردند. به لطف يكي از كاركنان دفتر اين اجازه به ما داده شد كه خصوصي‌تر به ديدار حضرت آقا برويم و ايشان ما را مورد تشويق و تفقد قرار دادند.

حضرت آقا به ما چند مجري‌اي كه حضور داشتيم گفتند كه «من هر وقت شماها را مي‌بينم، تحسين‌تان مي‌كنم.» بيانات حضرت آقا بسيار اميدبخش و دلگرم كننده بود و بدون تعارف و تملق، اين جملات رهبري مايه افتخار ماست. ايشان مهر تاييدي بر عملكرد ما زدند و از آقا خواستيم در اين شرايط كه نسبت به گذشته سخت‌تر شده است براي ما دعا كنند. ايشان فرمودند «پايداري و ايستادگي كنيد همانطور كه 40 سال نظام جمهوري اسلامي در اثر همين پايداري و استقامت به اينجا رسيده است.»

در نهايت از ايشان خواستيم كه براي عاقبت به خيري ما دعا كنند كه فرمودند «همواره و هميشه جميع مردم را از دعاي خير فراموش نمي‌كنند.»

اين ديدار باعث تجديد انرژي ما شد و تصميم گرفتم كه مصمم‌تر از گذشته، ايستادگي را در خودم تقويت كنم و با خود گفتم كه در اين مقطع زماني و با توجه به نصيحت پدرانه حضرت آقا، ديگر خستگي، دلزدگي و دلخوري مفهومي ندارد.

همچنين حضرت آقا لطف كردند و به همه دوستان، انگشتري هديه دادند و آن را جايي گذاشته‌ام كه هر روز صبح، اولين نگاهم به اين انگشتري بيفتد و آن عهد و پيماني كه در محضر آقا بستم، برايم يادآوري شود. اميدوارم به فضل الهي و دعاي خير رهبر معظم انقلاب، خدا هم به ما نظري كند.

مسير، سخت و ناهموار است و ان‌شاءالله خداوند اين ايستادگي كه حضرت آقا به آن اشاره داشتند، نصيب ما شود./ح.ب

  11 مهر 1397
بخش : گفتگو / بانوان
کد خبر: 66631
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز