روساي شبكه هاي NHK ژاپن و CCTV چين در ديدار با رئيس رسانه ملي:
گسترش روابط با صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران از اولويت هاي روساي شبكه هاي NHK ژاپن و CCTV چين
گسترش روابط با صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران از اولويت هاي روساي شبكه هاي NHK ژاپن و CCTV چين

روساي شبكه هاي NHK ژاپن و CCTV چين در ديدار با رئيس سازمان صدا و سيما بر گسترش روابط با راديو و تلويزيون جمهوري اسلامي ايران تأكيد كردند.
به گزارش ساجدخبر ، رئيس NHK ژاپن با بيان اينكه يكي از مهم ترين اولويت هاي ما گسترش روابط با صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران است افزود: اميدواريم اين روابط به بهترين شكل ممكن گسترش يابد و بتوانيم از تجارب يكديگر استفاده كنيم.
وي از رئيس سازمان صدا و سيما دعوت كرد تا در سفري به ژاپن از نزديك با ظرفيت‌هاي اين شبكه تلويزيوني آشنا شود.
رئيس رسانه ملي هم در اين ديدار با تاكيد بر اينكه صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران آمادگي دارد تجربيات خود را در اختيار NHK قرار دهد گفت: به لطف خدا و با تلاش مديران و كارشناسان خود توانسته ايم در سطح قابل قبولي در حوزه نرم افزاري و سخت افزاري دست يابيم و مي‌توانيم اين تجربيات را در اختيار شما قرار دهيم و همچنين از ظرفيت‌هاي شما استفاده كنيم. رئيس شبكه CCTV چين هم در ديداري جداگانه به توانايي اين كشور در عرصه ارتباطات و فضاي رسانه‌اي اشاره و تاكيد كرد: ما مي توانيم با گسترش همكاري ها در آينده نزديك يك قدرت رسانه اي اثرگذار ايجاد كنيم و طراحي هاي ويژه اي داشته باشيم.
وي با تشريح ساختار راديو و تلويزيون در چين افزود: از شما رياست سازمان صدا و سيما جمهوري اسلامي دعوت مي كنيم با سفر به چين از ظرفيت هاي مختلف ما ديدن كنيد تا بتوانيد برنامه هاي خبري بهتري براي همكاري مشترك داشته باشيم.
دكتر علي عسكري در اين ديدار هم روابط با چين در عرصه رسانه اي را راهبردي و بسيار مهم خواند و گفت: ما بايد بيش از گذشته به يكديگر نزديك شويم و با هم افزايي راه نفوذ رسانه هاي نظام سلطه را سد كنيم.
وي افزود: در شرايطي كه جنگ رواني و رسانه اي در حوزه هاي مختلف سياسي و اقتصادي از راهبردهاي اصلي آمريكاست بايد در عرصه هاي رسانه با هوشياري و تدبير شركت كرد و از ظرفيت‌هاي موجود بهره برد.
- روابط عمومی رسانه ملی

  12 مهر 1397
بخش : فرهنگی / بین الملل
کد خبر: 66788
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز