سالنامه ۱۴۰۰ «حاج قاسم سلیمانی» منتشر شد

سالنامه یادگار ۱۴۰۰ مزین به عکس و خاطرات زیبا از شهدای مدافعان حرم، شهدای شاخص دفاع مقدس به ویژه شهید «حاج قاسم سلیمانی» توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

به گزارش ساجد خبر، راه کاروان عشق از میان تاریخ می‌گذرد و هرکس در هر زمان بدین صلا لبیک گوید از ملازمان کاروان کربلاست.

این سالنامه در اصل یک سالنامه محتوایی است که اسم آن برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری در مورد سردار رو سفید؛ شهید حاج احمدکاظمی است که می‌فرمایند: «ایشان از یادگاران دفاع مقدس بودند…»

این سالنامه اثری متفاوت است که با محوریت شهید حاج احمد کاظمی و یار دیرینه‌اش حاج قاسم سلیمانی تولید و منتشر شده است که شامل قطعه عکس‌هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته‌ای و متن وصیت‌نامه سردار دل‌هاست و در کنار محتوای غنی آن از ظاهری جذاب و زیبایی خاصی برخوردار است.

 

شهید کاظمی یادگار صادق و راستین سرداران شهید باکری، زین الدین و همت بود که به راستی ذره‌ای از شمیم دلنشین آن سرداران شهید و آرزوی شهادت، جزیی از آمال و ادعیه آن شهید والا مقام بود.

یادگار به همه کسانی تقدیم شده که از نام احمد (شهید احمد کاظمی) و سردار دل‌ها (شهید قاسم سلیمانی) در یاد خود، یادگاری دارند.

سالنامه یادگار۱۴۰۰ در قطع رقعی در ۲۵۴ صفحه با جلد گالینگور به صورت دورنگ به همت انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد./دفاع پرس

  3 دی 1399
بخش : فرهنگی
کد خبر: 79194
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل مخابرات صیدنیوز