رئیس شورای ترانه دفتر موسیقی استعفا داد

محمد علی بهمنی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
محمد علی بهمنی گفت: برای این‌که مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم، با شرم خداحافظی می‌کنم.

محمدعلی بهمنی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش از سمت خود در ریاست شورای شعر دفتر موسیقی استعفا داد و درباره دلایل این تصمیم نیز توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد:

 

از سال ۱۳۴۲ که به مهر‌بانی استادم گرامی‌یاد فریدون مشیری در رادیو سرودن ترانه را تجربه می‌کردم تا امروز، هرگز از تشویقی مغرور و از انتقادی دلگیر نشده‌ام. در حال حاضر هم با همه تلخی‌هایی که در شورا تحمل می‌کنم، دوست ندارم گله‌مند شرایط باشم. اما صادقانه اعتراف می‌کنم که در جوانی اگر ذات کلام در بیان را به درستی نمی‌شناختم، در مسیر تا هفتاد‌وشش سالگی اندکی شاید آموخته باشم.

 

لبم عطش‌زده‌ی بوسه نیست حرف‌ بزن / شنیدنت عطشِ روح را می‌افزاید

متاسفانه روزگاری را می‌گذرانیم که برای تخریب «موسیقی» رندانه دارند ارج باید و نباید‌های کلمه در ترانه را از باورهامان می‌ربایند. من با آگاهی اشتباهم از قبول ریاست شورای ترانه نه به‌دلیل این که شش ماه است کارشناسانش هم حقوقی دریافت نکرده‌اند. فقط به این دلیل که دیگر مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم، با شرم خداحافظی می‌کنم.»

 

محمد علی بهمنی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی

  18 شهریور 1397
بخش : فرهنگی / موسیقی
کد خبر: 65827
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز