اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی ایران به :
اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی به کنفرانس و نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه
کنفرانس و نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه در امارات عربی متحده

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام هیات تجاری ـ بازاریابی به کنفرانس و نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه در امارات متحده عربی خبر داد.

به گزارش ساجدخبر ، فرهاد نوری با اعلام این مطلب، اعزام این هیات را در راستای وظایف دفتر خدمات بازرگانی در خصوص رفع مشکلات صادرکنندگان در حوزه‌های حمل‌ونقل و آشنایی آنها با فعالیت‌های حمل و نقل و ترانزیت دریایی دانست.

وی با بیان اینکه شصت و یکمین مجمع سالانه متصدیان امور کشتیرانی و خدمات دریایی با هدف دستیابی به تغییرات سازمان یافته در صنایع دریایی برگزار خواهد شد، افزود: این نشست فرصتی را پیش روی فعالان و مدیران و متصدیان امور دریایی قرار می‌دهد تا با شرکت در این کنفرانس به افق‌های تجاری جدید و فرصت‌های بازرگانی نوین دست یابند و با همتایان خود تشریک مساعی کنند.

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی برگزاری نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه را یکی از مهمترین رویدادهای تاثیرگذار در حوزه حمل‌و‌نقل دریایی  دانست و اظهار داشت: حضور فعالان حوزه حمل و نقل دریایی از بیش از 70 کشور جهان در این رویداد بیانگر اهمیت و نقش آن در بسط و توسعه فعالیت‌هایی تجاری از طریق دریا است.

نوری ضمن دعوت از فعالان حوزه حمل‌و‌نقل دریایی برای حضور در این مجمع، گفت: حضور جمهوری اسلامی ایران در این رویداد مفید است و باعث آشنایی و استفاده از تجربیات و توانمندی‌های سایر کشورها می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، نمایشگاه و کنفرانس تجارت دریایی خاورمیانه طی روزهای دهم تا دوازدهم آبان ماه سال جاری در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

متقاضیان و فعالان اقتصادی در صنعت دریا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در نمایشگاه، به پورتال سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی www.TPO.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 22663885-021 و 21912847-021 تماس حاصل نمایند .

  4 مهر 1395
بخش : اقتصادی / آسیا
کد خبر: 56098
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز