برند حلال ایران را به دنیا معرفی می‌کنیم
برند حلال ایران را به دنیا معرفی می‌کنیم

«ولی تیموری» در دیدار با رییس پژوهشگاه سازمان ملی استانداردگفت: حال که گردشگری به گفتمان غالب در کشور تبدیل شده، وقت آن رسیده که به ارتقای کیفیت خدمات نگاه جدی‌تری داشته باشیم. از این رو همکاری و تعامل بیش از پیش با «سازمان ملی استاندارد ایران»، یکی از راه‌های رسیدن به این هدف سازمان است.
به گزارش ساجدخبر ، وی افزود: پیش از این بارها در زمینه تدوین ضوابط و تشکیل کارگروه مربوطه از توانمندی‌های سازمان استاندارد به عنوان یکی از اعضای اصلی بهره‌مند شده‌ایم و دانش به‌روز و تخصصی مربوطه را در ضوابط تهیه شده به کار بسته‌ایم.آنچه هدف تخصصی بخش گردشگری به شمار می‌آید قرار گرفتن پیوست علمی سازمان استانداردسازی در محتوا و سیستم‌های تعریف شده برای دستیابی به سطحی مطلوب از خدمات است و این اقدام تنها با استمرار در ارتباط دو طرفه معاونت گردشگری و پژوهشگاه سازمان استاندارد ایران ایجاد می‌شود.
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در راستای تقویت این همکاری خاطرنشان کرد: تهیه تفاهم‌نامه همکاری و نیز تشکیل کارگروه فنی مشترک با موضوع استانداردسازی خدمات می‌تواند دانش و تخصص دو حوزه را در راستای افزایش تعاملات فرابخشی و دستیابی به هدف غایی ارتقای کیفیت خدمات گردشگری مهیا سازد.
او همچنین با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری حلال در ایران، یادآور شد: یکی دیگر از زمینه‌های همکاری دو طرف، پرداختن به ضوابط و استانداردهای اجرایی گردشگری حلال در کشور است، به گونه‌ای که با وجود حلال بودن کلیه خدمات گردشگری در کشور بتوانیم در رقابت با کشورهای فعال در این حوزه، در قالب استانداردهای بین‌المللی، حضوری فعال داشته باشیم.
وی اظهار کرد: تنها مقصد گردشگری در دنیا هستیم که فقط و فقط خدمات حلال ارائه می‌کنیم. بنابراین اعتقاد دارم باید در یک مکانیسم ساده، بی‌هزینه و کوتاه، اولاً استاندارد حلال را به همه خدمات سفر اعطا کنیم و در گام مهم‌تر بعدی بتوانیم در سطح بین‌المللی این برند حلال را به طور شایسته معرفی و تبلیغ کنیم./عربانی
- سارمان استاندارد

  11 تیر 1398
بخش : اقتصادی / بین الملل
کد خبر: 72504
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز