گلایه سپرده گذاران موسسه میزان از عدم تعهد بانک صادرات به بسته های تشویقی

سپرده گذاران موسسه میزان از عدم تعهد بانک صادرات نسبت به پرداخت بسته تشویقی جهت نگهداری سپرده های آنان در بانک صادرات گلایه و انتقاد کردند.

شماری از سپرده گذاران بانک صادرات خراسان شمالی که سپرده هایشان را بر اساس بسته تشویقی که بانک صادرات در نظر گرفته بود از موسسه میزان به این بانک منتقل کرده اند در گفتگو با خبرنگار اترک نیوز از واریز نشدن سود سپرده ها بر اساس این بسته خبر دادند.
آن ها با یادآوری این مطلب که بانک صادرات متعهد شده بود در صورت افتتاح حساب بلند مدت یک ساله از تاریخ دهم آبان ماه 94 سود 20 درصد به سپرده هایشان پرداخت نماید، گفتند: این وعده تاکنون محقق نشده است.
این سپرده گذاران افزودند: پاسخ بانک صادرات به این مطالبه سپرده گذاران این بوده که هنوز نحوه پرداخت سود به سپرده ها که سیستمی یا دستی باشد مشخص نشده است.
آنان تصریح کردند : به وجود گذشت 6 ماه هنوز بانک صادرات در مورد نحوه پرداخت سود سپرده ها تصمیمی نگرفته است در حالی که سپرده گذاران تنها با اعتماد به این که بانک صادرات بانکی دولتی بوده سپرده هایشان را از موسسه منحله میزان به این بانک منتقل کردند.
 بر اساس بنری که بانک صادرات در مقابل شعبات خود نصب کرده، سپرده گذاران موسسه منحله میزان را تشویق به انتقال سپرده هایشان به بانک صادرات کرده بود.
 

  7 اردیبهشت 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 53604
مرجع: اترک نیوز
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 2
  • محمد | 8/02/1395 - 06:26

    اقای استاندار خراسان رضوی که بزودی خواهی رفت .یادت باشد که برای سپرده گذاران میزان منحله دادگستری خراسان هیچ کاری نکردی ؟وفردا روزی که در مشهددچشمت به چشم همشهریات افتاد باید خجالت بکشی .مردم مشهد فکر می کردند که شما چون مشهدی هستی از حق انان بیشتر ودلسوزانه تر دفاع خواهی کرد .اما ازاین حسن نیت سوئ استفاده کردی.خداوند از جرمتان نگذرد.امین یا رب العالمین.
  • مینو | 10/02/1395 - 20:17

    چقدر باید تاوان بدیم بس نیست تا الان خودنمان را در شیشه کردید
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز