خروج دیزل قطار مسافربری در زاهدان/حادثه قطار زاهدان تلفات نداشته است

خروج دیزل قطار مسافربری در زاهدان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
رئیس روابط عمومی اداره کل راه آهن جنوب شرق کشور( زاهدان) از خارج شدن دیزل  یک قطار مسافربری با ۴۰۰ مسافر در مسیر زاهدان_ تهران خبر داد.

امیری رئیس روابط عمومی اداره کل راه آهن جنوب شرق کشور( زاهدان) در گفتگو با خبرنگار، گفت: دیزل  یک قطار مسافربری با ۴۰۰ مسافری در مسیر زاهدان به تهران  در محدوده تونل‌های رودماهی شهرستان زاهدان بر اثر سیل از خط  خارج شد.

 

او در تشریح آخرین جزییات از خروج دیزل قطار مسافر بری در مسیر زاهدان به تهران گفت: این حادثه بین ساعت ۹ تا ۱۰ صبح امروز به علت ریزش سنگ و ورود سیلاب در محل تردد قطار زاهدان - تهران رخ داد.

 

امیری افزود:در حال حاضر این قطار در محدوده تونل‌های منطقه رودماهی متوقف شده است و به دلیل جاری شدن سیل در آن منطقه به قطار اجازه حرکت داده نمی شود.

 

او افزود:در این حادثه واگن های مسافربری دچار مشکل نشدند و تنها دیزل قطار از ریل خارج شد که هماهنگی ها برای اتصال و بازگرداندن آن به قطار درحال انجام است.

 

در این حادثه هیچ گونه تلفات جانی گزارش نشده است.

 

حادثه قطار زاهدان تلفات نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هیچ تلفاتی از حادثه اتفاق افتاده برای قطار زاهدان تهران گزارش نشده است.

 

عباس ارجمندی افزود: کارشناسان در حال بررسی جزئیات هستند.

  21 دی 1398
بخش : حوادث
کد خبر: 75094
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز