تجمع ورزشکاران پارالمپیکی مقابل وزارت ورزش و جوانان/ سکه‌های ما را بدهید!

تجمع ورزشکاران پارالمپیکی مقابل وزارت ورزش و جوانان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
بعد از چند ماه طومار جمع کردن و اعتراض در رسانه ها و فضای مجازی در نهایت ورزشکاران پاراآسیایی اعتراض خود را با حضور در مقابل ساختمان وزارت ورزش و جوانان علنی کردند.

پرداخت نشدن جوایز ورزشکارانی که در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی مدال کسب کرده بودند به یک موضوع مهم و نگران کننده برای این ورزشکاران تبدیل شده است.

 

۸ ماه پیش کاروان ورزشی ایران راهی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی شد و در نهایت با موفقیت‌های خوبی به ایران بازگشتند. با وجود گذشت ۸ ماه از کسب این موفقیت‌ها اما هنوز پاداش این قهرمانان پرداخت نشده است.

 

با وجودی‌که در این چند روز اخباری منتشر شده بود که در ماه رمضان این پاداش پرداخت می‌شود اما با این‌حال امروز تعداد زیادی از قهرمانان پاراآسیایی با حضور در مقابل وزارت ورزش و جوانان تحصن کردند.

 

ظاهرا آن‌ها علاوه بر نارضایتی که از تاخیر در پرداخت دارند، به میزان و نحوه پرداخت این پاداش‌ها هم اعتراض دارند. آن‌ها اعتقاد دارند که باید پاداش آن‌ها همان سکه‌ای که وعده داده بودند، باشد. در حالی که شنیده ها حکایت از جایگزینی مبلغ دو میلیون تومان به جای سکه دارد که در واقع این مبلغ پاداش قهرمانان را از سکه تمام را به ربع سکه کاهش می دهد. 

 

  24 اردیبهشت 1398
بخش : ورزشی
کد خبر: 71336
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز