رای دیدار تیم‌های فوتبال بانوان ذوب آهن و شهرداری سیرجان اعلام شد

دیدار تیم‌های فوتبال بانوان ایران,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با توجه به تخلفات رخ داده در دیدار تیم های ذوب آهن و شهرداری سیرجان در لیگ برتر زنان، کمیته انضباطی تصمیم خود را اعلام کرد.

برهمین اساس جلسه رسیدگی به تخلفات «دنیا بندار»، «فاطمه عادلی» و «زهره کودایی» بازیکنان تیم ذوب آهن و «سارا ظهرابی نیا» و «ندا رضا پور» بازیکنان تیم شهرداری سیرجان برگزار شد.

 

با توجه به لزوم ادامه تحقیقات و نوع تخلفات از قرار دستور موقت نسبت به «دنیا بندار»، «فاطمه عادلی» و «زهره کودایی» از ذوب آهن و «سارا ظهرابی نیا» از شهرداری سیرجان رفع اثر شد و نفرات فوق می‌توانند تیم‌های مربوطه را در مسابقات همراهی کنند. بدیهی است صدور رأی نهایی در مورد تخلفات نفرات فوق بعداً صادر خواهد شد.

 

دستور موقت صادره در خصوص «ندا رضا پور» بازیکن تیم شهرداری سیرجان کماکان معتبر است.

 

«بیان محمودی» سرمربی تیم ذوب آهن نیز باید روز ۲۶ خرداد ماه در کمیته انضباطی حضور یافته و توضیحات خود را ارائه کند.

 

دیدار دو تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر با برخورد فیزیکی چند بازیکن همراه بود.

 

در این دیدار بازیکنان ۲ تیم زد و خورد شدیدی داشتند که داور ۲ بازیکن تیم سیرجان را از بازی اخراج کرد و برخی از بازیکنان ۲ تیم نیز کارت زرد گرفتند و بعد از بازی حتی یکی از بازیکنان ذوب آهن نیز کارش به مراکز درمانی کشید.

 

  13 خرداد 1398
بخش : ورزشی
کد خبر: 71807
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز