پیروزی مدعیان در هفته ‌نوزدهم لیگ‌ بسکتبال/ شیمیدر حریف گرگان نشد

هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال
تیم بسکتبال شیمیدر قم در حساس‌ترین بازی هفته نوزدهم لیگ‌برتر مقابل مهمانش شهرداری گرگان تن به شکست داد.

رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران، پنجشنبه (۲۶ دی) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در حساس‌ترین دیدار این هفته، تیم شهرداری گرگان توانست با پیروزی نزدیک مقابل میزبان مدعی خود شیمیدر قم، به صدرنشینی خود در این رقابت‌ها ادامه دهد.

 

شاگردان محمدرضا اسلامی در تیم شیمیدر قم، پس از برد ۲۱-۲۰ در کوارتر اول، در کوارتر دوم با نتیجه ۱۳-۱۸ شکست خوردند تا گرگانی‌ها در نیمه نخست بازی ۳۴-۳۸ پیروز شوند. تیم شیمیدر در نیمه دوم هم شروع خوبی داشت و کوارتر سوم را ۲۳-۲۱ پیروز شد، اما در ادامه شاگردان مهران شاهین‌طبع کوارتر چهارم بازی را در اختیار خود گرفتند و با شوت‌های سه امتیازی "پری پتی" ۲۳-۲۷ پیروز شدند تا در مجموع ۸۰-۸۶ برنده بازی بزرگ هفته شده و به صدرنشینی خود در لیگ را تثبیت کنند.

 

در پایان این بازی جذاب، «پری پتی» گارد آمریکایی شهرداری گرگان با کسب ۲۲ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد و محمد جمشیدی گارد ملی پوش تیم شیمیدر قم نیز، ۲۰ امتیاز را برای تیم خود به دست آورد.

 

در دیگر بازی حساس این هفته هم نفت آبادان قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها مهمان آویژه صنعت مشهد بود که در یک بازی نزدیک، با نتیجه ۸۱-۸۳ به پیروزی دست یافت تا از کورس قهرمانی عقب نیافتد. شاگردان سامری با این برد، نوار پیروزی‌های مشهدی‌ها را نیز قطع کردند.

 

با به پایان رسیدن این دیدار، «کورین داریوس هنری» با کسب ۲۷ امتیاز برای آویژه صنعت، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد و سعید داورپناه نیز با کسب ۲۵ امتیاز برای نفت، امتیاز آورترین بازیکن آبادانی‌ها شد.

 

اما در تهران تیم مهرام تهران طی یک بازی راحت با حساب ۸۰-۵۸ مس کرمان را شکست داد و اکسون تهران هم با نتیجه ۵۳-۸۲ نتیجه را به مهمان خود پتروشیمی بندرامام واگذار کرد. در اصفهان ذوب‌آهن ۶۶-۶۸ مغلوب شهرداری بندرعباس شد، شورا و شهرداری قزوین در خانه ۶۳-۵۶ توفارقان آذرشهر را شکست داد و رعد پدافند هوایی شهر کرد ۷۲-۶۰ نیروی زمینی را از پیش رو برداشت.

 

نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال مردان:

آویژه صنعت مشهد ۸۱ – ۸۳ نفت آبادان 

مهرام تهران ۸۰ – ۵۸ مس کرمان

رعد پدافند هوایی شهرکرد ۷۲ – ۶۰ نیروی زمینی

شورا و شهرداری قزوین ۶۳ – ۵۶ توفارقان آذرشهر 

ذوب آهن اصفهان ۶۶ – ۶۸ شهرداری بندرعباس

اکسون تهران ۵۳ – ۸۲ پتروشیمی بندر امام

شیمیدر قم ۸۰ – ۸۶ شهرداری گرگان

 

  26 دی 1398
بخش : ورزشی / توپ و تور
کد خبر: 75132
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز