دغدغه جدید منصوریان در فصل نقل و انتقالات

مصدومیت وریا غفوری و دوری طولانی او از میادین حالا سرمربی استقلال را با چالشی بزرگ روبرو کرده است.

با عمل جراحی که وریا غفوری باید روی زانوی مصدومش انجام بدهد، احتمال دارد این بازیکن فصل را به طور کامل از دست بدهد و حالا بزرگترین دغدغه منصوریان انتخاب جانشین برای او است. البته خسرو حیدری سال ها تجربه بازی در پست دفاع راست را داشته است ولی با توجه به مصدومیت های پیاپی که این بازیکن در سال های گذشته گریبانش را گرفته است چندان نمی توان به او اعتماد کرد.

 

استقلال باید در فصل نقل و انتقالات زمستانی  به دنبال جانشین برای وریا غفوری باشد و این در شرایطی است که باشگاه ها در نیم فصل بازیکنان با کیفیت خود را به سختی از دست می دهند ضمن اینکه آبی ها از مجموع 4 سهمیه خارجی خود تنها یک سهمیه آسیایی خالی دارند.

 

این که استقلال هم اکنون 4 بازیکن در پست دفاع چپ، 5 بازیکن در پست دفاع وسط و تنها یک بازیکن تخصصی برای دفاع راست دارد موضوع بسیار عجیبی است و شاید اگر منصوریان می دانست قرار است در میانه فصل وریا غفوری را از دست بدهد حداقل یک بازیکن دیگر در پست او جذب می کرد.

  19 آبان 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 56664
مرجع: ورزش سه
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز