صعود بارسلونا و سویا به یک هشتم نهایی کوپا دل ری

بارسلونا و سویا به راحتی حریفانشان را شکست دادند و به مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری صعود کردند.

دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری چهارشنبه شب پیگیری شد که در مهمترین بازی بارسلونا میزبان ارکولس بود و توانست با هفت گل این تیم را شکست دهد.

 

در نیمه نخست آبی اناری ها دو بار دروازه مهمان را باز کردند. ابتدا لوکاس دینیه در دقیقه 37 گلزنی کرد. در آخرین دقیقه نیمه نخست ایوان راکیتیچ از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

 

در نیمه دوم رافینیا برای آبی اناری ها گلزنی کرد. پنج دقیقه بعد آردا توران گل چهارم را به ثمر رساند و در ادامه فرانسیسکو آلکاسر دروازه ارکولس را باز کرد. گل ششم بازی نیز توسط توران به ثمر رسید. هافبک ترکیه ای گل دیگری را وارد دروازه مهمان کرد تا در این بازی هت تریک کند.

 

در دیگر بازی ها والنسیا دو بر یک لگانس را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد. دیدار رفت دو تیم با نتیجه سه بر یک به نفع والنسیا به پایان رسیده بود.

 

در نخستین بازی دیشب ایبار برابر اسپورتینگ خیخون قرار گرفت و سه بر یک پیروز شد. ایبار با توجه به نتیجه دیدار رفت (پیروزی دو بر یک) در جمع 16 تیم برتر قرار گرفت.

 

در دیگر بازی دیشب سویا در دیدار برگشت نیز به راحتی فورمنتا را شکست داد. این تیم در سانچس پیسخوان 9 بار دروازه فورمنتا را باز کرد و مهمان تنها توانست یک گل را جبران کند. بازی رفت پنج بر یک به نفع سویا به پایان رسیده بود و این تیم یکی از 16 تیم برتر خواهد بود.

 

دپورتیوو لاکرونیا سه بر یک رئال بتیس را شکست داد و در حالی که بتیس دیدار رفت را یک بر صفر به نفع خود به پایان رسانده بود از این رقابت ها حذف شد.

 

اوساسونا شکست یک بر صفر برابر گرانادا را جبران کرد و در دیدار برگشت دو بر صفر پیروز و به مرحله یک هشتم صعود کرد.

 

دیگر دیدارهای این مرحله امشب برگزار می شود.

  2 دی 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 57307
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز