استقلال و پرسپولیس به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند

کمیته انضباطی، آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتری و یک دیدار از جام حذفی صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال تهران و پدیده مشهد در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی رخ داد. تیم استقلال تهران به پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه نقدی برای بازیکن و تیم پرسپولیس

دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوی کمال کامیابی نیا- بازیکن تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر بی احترامی به ناظر بازی در پایان مسابقه رخ داد. وی طبق ماده 66 آیین نامه انضباطی به 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

همچنین تیم پرسپولیس تهران به خاطر پرتاب بطری و سایر اشیا از سوی تماشاگرانش به سمت نیمکت داور در دقیقه 90، باید مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

محرومیت برای تماشاگران تیم استقلال تهران

مسابقه تیم‌‌های نفت تهران و استقلال تهران از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و سرمربی تیم حریف رخ داد. تیم استقلال تهران به یک جلسه از همراهی تماشاگرانش و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رای قابل تجدید نظر است)

 

محمد دانشگر، بازیکن تیم نفت تهران به دلیل توهین و فحاشی به تماشاگران تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

همچنین تیم نفت تهران به خاطر داشتن 7 بازیکن اخطاری به پرداخت 56 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه نقدی برای صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان

رقابت تیم های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر پرتاب 4 ترقه رخ داد. این تیم به پرداخت 70 میلیون ریال با توجه به سابقه در هفته دهم محکوم شد.

 

غلامحسین امینی فر- سرپرست تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اعتراض مکرر به داور و بی احترامی به وی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

 

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان به دلیل دادن شعارهای تحریک آمیز توسط تماشاگرانش باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و به تذکر محکوم شد. در صورت تکرار جرایم سنگین تری برای این تیم در نظر گرفته می شود.

 

تیم صنعت نفت آبادان نیز به خاطر فحاشی تماشاگرامش به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز 

تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل پرتاب گلوله های برفی به داخل زمین مسابقه در دیدار برابر سپاهان اصفهان و فحاشی به داور بازی به یک جلسه از همراهی در ورزشگاه در اولین دیدار خانگی محروم شدند. این تیم با توجه به سوابق در هفته های 5، 8، 9، 11 و 12 لیگ برتر به 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رای قابل تجدید نظر است)

 

رفع محرومیت بازیکن تیم صنعت نفت آبادان

کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با توجه به رضایت باشگاه سایپای البرز، فعالیت رضا نوروزی بلامانع است.

 

محرومیت بازیکن تیم صبای قم

کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به باشگاه صبای قم اعلام کرد که محمد باقر صادقی- بازیکن تیم صبای قم تا اطلاع ثانوی و کسب رضایت از همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی محروم است.

 

کلیه آرای فوق قطعی است.

  8 دی 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 57422
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز