استقلال ایران 1_1 العین امارات؛ توقف آبی ها در حضور خیل هوادران

استقلال در بازی انتقامی در ورزشگاه آزادی برابر العین به میدان رفت.

استقلال در دیدار برگشت در حضور هواداران پرر شور خود در ورزشگاه آزادی به مصاف العین امارات رفت.

 

با توجه به هفته گذشته که استقلال در یک بازی زیبا و به لطف داوری نتوانسته بود به پیروزی برسد، برای برد در این دیدار به میدان آمد.

 

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، پژمان منتظری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و مامه تیام

 

شاگردان شفر به کمک هوادران خود حملاتی بر روی دروازه حریف انجام دادند و در ادامه بازی متعادل شد تا در دقیقه 42 بازی روی حرکت فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه داور نقطه پنالتی اعلام کرد و تیام مهاجم خارجی آبی ها با یک ضربه دقیق گل اول مسابقه را به ثمر رساند.

 

در نیمه دوم بازیکنان استقلال در لاک دفاعی فرو رفتند تا فرصت به العین برسد تا حملات خود را بر روی دروازه میزبان خود انجام دهد.سرانجام بازی تدافعی شاگردان شفر در دقیقه 79 کار دستشان داد و تسوکاسا شیوتانی با یک شوت زیبا به گوشه دروازه بازی را به تساوی کشاند.

 

استقلال با این نتیجه در پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا با 6 امتیاز و به لطف تفاضل گل کمتر نسبت به الریان در رده دوم جدول قرار گرفت.

  21 اسفند 1396
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 62133
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز