تشکر بشار رسن از همدردری پرسپولیسی ها/ تصاویر

هافبک عراقی پرسپولیس از هوادارانی که بابت فوت مادرش با وی همدردی کرده بودند تشکر کرد.

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که به تازگی در غم از دست دادن مادر خود به سوگ نشسته است، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از آشنایان، اطرافیان و همچنین هواداران پرسپولیس بابت همدردی با خود تشکر کرد.

 

وی در این پست نوشت:

«با درود فراوان به ایرانیان عزیزم. من لحظات بسیار سختی را دارم سپری می‌کنم چون غم از دست دادن مادر خیلی بزرگتر از چیزی هست که حتی بشه تصورشو کرد ولی احساس خیلی خوبی داریم از اینکه می‌بینم که شماها دروازه قلبتون رو به روی من و خانواده‌ام باز کردید و گرمای قلب شما من و خانواده‌ام رو تسلی میده. من به خاطر عشق به شما همه تلاشم رو کرده‌ام، برای هدف بزرگی که همه باهم شروع کردیم و به یاری خدا و دعای خیر شما با قدرت‌تر برای شادی روح مادرم و خوشحالی شما برخواهم گشت.

 

می‌خواهم از همه شما عزیزان پرسپولیسی، همبازیان عزیزم، مدیریت باشگاه و از طرفداران تیم بزرگ استقلال که با پیام‌ها و حمایت خودشون منو تنها نگذاشتند از صمیم قلب تشکر کنم و امیدوارم خدا همه رفتگان رو قرین رحمت خودش قرار بده. ممنونم از همه ایرانیان عزیزم و همبازی‌ها و طرفداران. برادر شما بشار»

 

بشار رسن,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار ورزشکاران

  23 مهر 1397
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 67044
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز