پلیس لندن، استوکس را بازداشت کرد/ روایت شاهد عینی از دستگیری استوکس در فرودگاه لندن

آنتونی استوکس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
مهاجم ایرلندی باشگاه پرسپولیس به محض پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه لندن به وسیله پلیس بازداشت شد.

به نقل از آیریش سان، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس به محض ورود به لندن در فرودگاه توسط پلیس دستگیر شد. این مهاجم که اینک در عضویت تیم پرسپولیس قرار دارد در دبی بود و قرار بود روز دوشنبه یعنی فردا در دادگاه همیلتون حاضر شود.

 

باشگاه پرسپولیس از شرایط این بازیکن اظهار بی خبری کرده و عنوان کرده است استوکس هنوز خودش را به تمرین های تیم نرسانده است. با این حال وی اعلام کرده به علت شیوع کرونا (corona) فعلاً به ایران نخواهد رفت.

 

به گزارش ایسنا، استوکس که در تراکتور تبریز هم در ایران سابقه بازی دارد با حاشیه های زیادی درگیر است و قبلا هم به علت مشکلاتی که با همسر خویش داشت به دادگاه احضار شده بود.

 

روایت شاهد عینی از دستگیری استوکس در فرودگاه لندن 

- یکی از مسافران پرواز جمعه که استوکس در آن بازداشت شد، می‌گوید: من از کابین خلبان صداهایی شنیدم و بعد به همه ما گفته شد که در صندلی‌های خود باقی بمانیم تا مأموران یک نفر را در داخل هواپیما دستگیر کنند. آنها از آنتونی استوکس خواستند که با وسایلش به قسمت جلوی هواپیما برود. او را به بیرون از هواپیما بردند. کمی بعد او را در حالی دیدم که یک نفر دیگر هم کنارش ایستاده بود تا چمدان‌هایش را تحویل بگیرد.


- استوکس پس از ترک اردوی پرسپولیس مدتی را در شهر دبی سپری کرد و بعد از آن به بهانه نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا حاضر به بازگشت به تهران نشد.

  12 اسفند 1398
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 75575
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز