مسابقات لیگ برتر فقط در شهرهای سفید کرونا برگزار می‌شود

ادامه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
با اعلام سهیل مهدی، مسابقات لیگ برتر فقط در شهرهای سفید کرونا برگزار خواهد شد.

مسؤول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام‌کرد بازي ها را تنها در شهرهای وضعیت سفید کرونا برگزار می کنند.

 

به گزارش ورزش سه، سهیل مهدی در مورد نحوه برگزاری تمرینات تیمهای لیگ برتر گفت: در فاز اول فقط در برگزاری بحث تمرین تیمها و آماده سازی باشگاه ها می رویم.

 

وی در مورد وضعیت نامشخص تمام لیگ های کشوری گفت: بحث اصلی ما بطور کلی موضوع سقوط و صعود تیمها است. تنها به لیگ برتر نگاه نمی کنیم زیرا تمام تیمها در همه لیگ های کشور منتظر تصمیم گیری ما هستند.

 

مسؤول برگزاری مسابقات در مورد این که از قول او عنوان شده بود فقط مسابقات لیگ برتر برگزار می شود، ابراز کرد: برنامه ما برای همه لیگ های فوتبال در ایران است و این مسئله که از قول بنده شایعه شده فقط لیگ برتر برگزار می شود را تکذیب می کنم.

 

ادامه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مهدی یادآور شد: دوره شیوع و معلوم شدن ویروس در یک انسان، ۱۴ روزه است. ما در طول حداقل یک ماهی که تیمها بدنسازی می کنند، دو دوره کنترل و تست مستمر کرونا (corona) را خواهیم داشت و ان شاالله تا آن هنگام فکر می کنم خیلی از شهرها وضعیت شان تغییر می کند.

 

وی در خصوص برگزاری دیدار تیمهای فولاد خوزستان و استقلال و همینطور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که اگر شرایط شهرهایی مثل تهران و اهواز از نظر مبتلایان به کرونا تغییر نکرد و هم چنان در وضعیت قرمز ماند، به چه شکل بازی ها را برگزار می کنند، ابراز کرد: درصورتی که وضعیت شهرها تغییری نداشت، قاعدتا مسابقات را در شهرهای بی طرف برگزار می کنیم.

 

  26 اردیبهشت 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 76262
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز