تراکتور قهرمان جام حذفی شد و سهمیه آسیایی گرفت/ باخت ناباورانه شاگردان مجیدی

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
مصاف استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی با پیروزی ۳ بر ۲ شاگردان ساکت الهامی به پایان رسید.

تیم فوتبال تراکتور تبریز با پیروزی برابر استقلال عنوان قهرمانی سی و سومین دوره رقابت های جام حذفی را بخود اختصاص داد. این دومین قهرمانی تبریزی ها در این مسابقات است.

 

دیدار فینال رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت ۱۸:۲۰ امروز پنج شنبه ۱۳ شهریور ماه بین تیمهای استقلال و تراکتور در ورزشگاه امام رضا (ع) شروع شد که در پایان سرخپوشان تبریزی با نتیجه ۳ بر ۲ حریف آبی پوش خود را شکست دادند و قهرمان این مسابقات شدند.

 

ترکیب تیم فوتبال تراکتور:

محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، سعید مهری، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه (۸۷ رضا شکاری)، مسعود شجاعی و ساسان انصاری.

 

ترکیب تیم فوتبال استقلال:

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، عارف غلامی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، آرش رضاوند (۴۶ ارسلان مطهری)، مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی (۸۹ میلاد ذکی پور)، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

 

آغاز دیدار با حملات عجولانه و پرشتاب هر دو تیم همراه بود که همین امر باعث شد پاس های اشتباه زيادي را به هم بدهند. ضمن این که بازی خشن دو تیم درگیری هایی را به وجود آورد که ثمره اش اولین کارت زرد این دیدار در دقیقه ۷ به میثم تیموری به خاطر خطا روی فرشید اسماعیلی بود.

 

دقیقه ۱۵: پس از حملات بی اساس و عجولانه، بازی دقایقی را با آرامش سپری کرد و هر دو تیم سعی کردند با پاس های کوتاه نبض بازی را در اختیار بگیرند. آرامش هم به بازی برگشت و کم تر دو تیم خطا کردند.

 

* دقیقه ۱۷: تراکتور در یکی از حملاتی که داشت توسط محمدرضا خانزاده به گل برتری رسید. در این صحنه خانزاده توپ را از سمت راست محوطه جریمه روی دروازه ارسال کرد که توپ در تیر دوم وارد دروازه شد و کاری هم از دست حسینی بر نیامد.

 

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دقیقه ۳۰: استقلالی ها پس از دریافت گل تلاش کردند نبض بازی را در اختیار بگیرند و برای رسیدن به گل سمت دروازه تراکتور حمله کنند ولی در رسیدن به این مهم خیلی موفق نبودند و دفاع تراکتور با آرامش کار را دنبال کرد.

 

* دقیقه ۳۴: حمله تراکتوری ها تا پشت محوطه جریمه استقلال توپ را به احسان حاجی صفی رساند که او هم با پاسی عمقی اشکان دژآگه    را با توپ وارد محوطه جریمه کرد و او بعد از جا گذاشتن مدافع آبی پوشان توپ را وارد دروازه کرد.

 

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دقیقه ۳۹: اکبر ایمانی به دلیل خطا روی بازیکن استقلال از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. پس از گل دوم بازیکنان استقلال فشار زيادي وارد کردند تا به گل برسند و تراکتوری ها هم به دفاع همراه با خشونت روی آوردند.

 

* دقیقه ۴۲: آشفتگی دفاع استقلال و خروج نامطمئن حسین حسینی باعث شد سانتر اشکان دژاگه از جناح راست به تیر دوم روی سر اکبر ایمانی فرود بیاید و این بازیکن با ضربه سر دروازه تیم استقلال را برای بار سوم باز کند.

 

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دقیقه ۴۸: در حالیکه داور دقایق وقت اضافه را در نظر گرفته بود وریا غفوری از جناح راست توپی را روی دروازه تراکتور ارسال کرد که ضربه محکم سر دیاباته در آستانه ورود به دروازه با واکنش اخباری مواجه شد تا دروازه تیم تبریزی در نیمه اول بسته بماند. نیمه اول این دیدار ۵۰ دقیقه طول کشید.

 

نیمه دوم

در آغاز نیمه دوم فرهاد مجیدی تیمش را هجومی به میدان فرستاد و برای جبران گل های خورده ارسلان مطهری را به جای آرش رضاوند وارد زمین کرد. در دقیقه ۴۷ این دیدار مسعود ریگی به علت خاط روی بازیکن تراکتور کارت زرد دریافت کرد.

 

* دقیقه ۵۰: تیم فوتبال استقلال که برای رسیدن به گل تلاش میکرد خيلي زود در نیمه دوم به گل رسید. در یک رفت و برگشت مهدی قایدی درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که با یک ضربه سر دقیق دروازه اخباری را باز کرد تا یکی از گل های خورده را جبران کنند.

 

دقیقه ۵۴:ساسان انصاری به علت خطا روی میلیچ از داور کارت زرد دریافت کرد.

 

دقیقه ۶۲: در ادامه حملات پر تعداد استقلال فرشید اسماعیلی از جناح راست توپی را روی دروازه تراکتور ارسال کرد که ارسلان مطهری در موقعیتی عالی با سر به توپ ضربه زد که توپ او با بدشانسی به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به زمین برگشت.

 

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دقیقه ۶۳: مهدی قایدی در یک ضد حمله با توپ وارد محوطه جریمه شد و ضربه زیبایی را به سمت دروازه زد که میثم تیموری مدافع تراکتور از روی خط دروازه توپ را با سر به بیرون زد.

 

در این صحنه کادر فنی تراکتور به قضاوت داور اعتراض کرد و اعتقاد داشت که قبل از آن روی مسعود شجاعی خطا شده بود که به دلیل اعتراض بیش از اندازه ساکت الهامی وی با کارت قرمز از کنار زمین اخراج شد.

 

دقیقه ۸۰: وریا غفوری از جناح راست توپی را روی دروازه تراکتور ارسال کرد که ارسلان مطهری با ضربه سر گل دوم استقلال را به ثمر رساند تا هیجان در دیدار فینال جام حذفی به اوج خودش برسد.

 

دقیقه ۸۹: فرشید اسماعیلی به دلیل تمارض در محوطه جریمه از داور کارت زرد دریافت کرد.

 

دقیقه ۹۰: داور مسابقه اعلام ۹ دقیقه وقت اضافه کرد که در این زمان استقلال رو به ارسال توپ های بلند آورد و موقعیت هایی را روی دروازه تراکتور ایجاد کرد اما خط دفاعی و دروازه بان تراکتور اجازه ندادند برای بار سوم دروازه باز شود.

 

دیدار استقلال و تراکتور در فینال جام حذفی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

 

  13 شهریور 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 77473
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز