پیام بشار رسن برای هواداران پرسپولیس: همه در باشگاه می‌دانستند من قصد جدایی دارم

هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار پیامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس که پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از این تیم جدا شد، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

او در این پیام آورده است:

سه سال و نیم با شما هواداران پرسپولیس خندیدم و گریه کردم. با هم قهرمان شدیم و شکست خوردیم و با شما بشار رسن شدم. جدایی از شما برای من خیلی سخت است اما شرایط زندگی شخصی و فوتبالی و آینده من اینطور است که باید روزی می‌رفتم. از هممه شما و مردم ایران بابت همه چیز تشکر می‌کنم.

از همه مربیان از جمله آقای برانکو، کالدرون و مخصوصا آقا یحیی تشکر می‌کنم. از آقا کریم و آقا افشین خیلی ممنونم که همیشه راهنما و پشتیبان من بودند. من هیچوقت در پرسپولیس احساس غریبی نکردم چون همه بازیکنان مخصوصا کاپیتان و بزرگ‌ترهای تیم همیشه به من کمک می کردند و من مدیون آنها هستم.

همه در تیم پرسولیس از ماه‌ها قبل می‌دانستند که من نیم‌فصل جدا خواهم شد اما من اول فصل جدا نشدم چون پرسپولیس چند بازیکن را برای فینال در اختیار نداشت و همه (کل باشگاه) می‌گفتند تا فینال بمان. خودم هم دوست داشتم در فینال به تیم کمک کنم. از هیات‌مدیره و مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم که به من اجازه دادند چند هفته زودتر جدا بشوم و البته از جدا شدن من نفع مالی هم به باشگاه رسید. من همیشه طرفدار پرسپولیس و عاشق شما خواهم بود. به امید دیدار دوباره شما. دوستتان دارم.

  11 دی 1399
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 79360
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز