مدارک و وسایل امیر رضا خادم در وزارت ورزش گم شد!

امیررضا خادم,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,کشتی و وزنه برداری
در اتفاقی کم‌سابقه و عجیب، تمامی مدارک، کتاب‌های تالیفی، مقالات و احکام نامزد انتخابات فدراسیون کشتی در وزارت ورزش گم شد.

امیررضا خادم معاون پیشین امور حقوقی، استان‌ها و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، یکی از کاندیداهای انتخابات این فدراسیون بود که در اولین روز ثبت‌نام (۱۵ اسفند) برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کرد اما به دلیل عدم احراز صلاحیت،  نتوانست در انتخابات روز ۲۶ تیر ماه حضور پیدا کند.

 

حالا اتفاقی عجیب‌تر برای معاون سابق وزیر ورزش که برای شرکت در انتخابات کشتی از سمت خود در این وزارتخانه استعفا کرد، رخ داده است. تمام وسایل دفتر شامل مدارک، مقالات، احکام، کتاب‌های تالیفی و ... که در ۸-۷ کارتن جا داده شده بود و قرار بود بعد از انتخابات فدراسیون کشتی، او آنها را با خود به محل کار جدیدش ببرد، گم شده و پیگیری‌ها برای دستیابی به وسائل اتاق دارنده دو مدال برنز کشتی المپیک همچنان بی‌نتیجه مانده و مشخص نیست چه بلایی سر آنها آمده است.

  14 مرداد 1398
بخش : ورزشی / کشتی و رزمی
کد خبر: 73040
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز