افزایش مبتلایان به کرونا در اصفهان به ۱۸۹۲ نفر/ وضعیت در کاشان و آران و بیدگل قرمز است

ویروس کرونا در اصفهان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
با ثبت ۱۰۱ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در استان اصفهان شمار مبتلایان به ویروس کرونا (corona) در استان به ۱۸۹۲ نفر رسید.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ مورد جدید ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در استان اصفهان ثبت شده است.

 

به این ترتیب جمیع موارد ابتلا به بیماری کرونا در استان اصفهان به ۱۸۹۲ مورد رسید.

 

کاشان و آران و بیدگل هم چنان در شرایط قرمز

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان با اشاره به ارتباط کنفرانس ویدیویی استاندار اصفهان با رئیس جمهور در ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و ارائه گزارشی از عملکرد مسولان استان برای کنترل این بیماری خاطرنشان کرد: خوش بختانه وضع کنترل این بیماری در این استان به غیر کاشان و آران و بیدگل به ثبات رسیده است.

 

حجت الله غلامی ادامه داد: رئیس جمهور در این کنفرانس ویدیویی به وزیر بهداشت دستور داده هر چه زودتر اقدامات لازم برای کنترل و مبارزه با این بیماری در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل انجام شود.

 

به گفته او، وزیر بهداشت دیشب دو تیم اجرایی را به این دو شهرستان برای بررسی و نظارت دقیقتر بر روند درمان و پيش‌گيري بیمار کرونا اعزام کرده است.

 

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان به وضعیت تردد خودروها در جاده های استان اصفهان اشاره نمود و خاطرنشان کرد: از ۲۵ اسفند ماه تا امروز حدود ۶۳ درصد حجم سفرها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است و بررسی این آمار در یک روز قبل هم کاهش ۷۵درصدی را نشان می دهد.

 

غلامی با بیان این که ۱۵درصد از حجم کنونی تردد ها در جاده های این استان به دلیل قرار گرفتن این استان در چهار راه ترانزیتی کشور است اضافه کرد: نزدیک ۷۷ درصد از سفرهایی که به طرف استان اصفهان انجام می شود از مبادی خروجی یا کنار گذرها و کمربندی ها این استان خارج شده اند.

  3 فروردین 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 75793
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز