واکسن فایزر به زودی وارد ایران می‌شود

رئیس جمعیت هلال احمر زمان ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور را اعلام کرد.

به گزارش ساجد خبر، کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به مذاکرات انجام شده برای ورود واکسن کرونا به داخل کشور اظهار کرد: بنابر هماهنگی‌های صورت گرفته با جمعی از خیرین در آمریکا قرار است ۱۵۰ هزار واکسن کرونا (شرکت فایزر) از طریق مرز وارد کشور شود.

وی درباره زمان ورود این واکسن‌ها تصریح کرد: بر اساس اعلام خیرین قرار است تا پایان این ماه ۱۵۰ هزار واکسن از طریق مرز ایران در اختیار جمعیت هلال احمر قرار بگیرد.

همتی درباره زمان توزیع واکسن‌های اشاره شده گفت: در این زمینه جمعیت هلال احمر بر اساس نظر سازمان غدا و دارو وزارت بهداشت عمل خواهد کرد همچنین اولویت‌های توزیع نیز بر اساس این سازمان خواهد بود و جمعیت هلال احمر فقط واکسن‌ها را به صورت رایگان پخش خواهد کرد.

وی درباره ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا از طریق هلال احمر به کشور گفت: قرار است تا بهمن ماه این واکسن‌ها در اختیار جمعیت هلال احمر قرار بگیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در رابطه با توزیع این واکسن‌ها نیز بنابر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو عمل کنیم.

  8 دی 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 79284
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز