روح‌ الله حسینیان:
احمدی‌ نژاد قطعا پیروز انتخابات 96 است

روح‌الله حسینیان، عضو شاخص جبهه پایداری گفت: «احمدی‌نژاد صددرصد توسط شورای نگبهان تایید صلاحیت می‌شود و دلیلی برای رد صلاحیتش وجود ندارد.

روح الله حسینیان در پاسخ به این سوال که شانس پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری را چنددرصد می‌بینید؟ گفت: شانس احمدی‌نژاد را صددرصد می‌بینم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری در این باره که اصلا شورای نگهبان وی را تایید صلاحیت می‌کند؟ برخی همچون آقای مصباحی‌مقدم بر این باورند که پس از ماجرای یازده روز خانه‌نشینی، او دیگر شانسی برای تایید صلاحیت ندارد. گفت: احمدی‌نژاد صددرصد توسط شورای نگبهان تایید صلاحیت می‌شود. دلیلی برای رد صلاحیتش وجود ندارد.

وی در مقابل استکبار جهانی ایستاد و سینه سپر کرد و از ایران اسلامی دفاع کرد. احمدی‌نژاد فاصله حکومت و مردم را کم کرد‌.

  30 اردیبهشت 1395
بخش : اخبار داغ / احزاب و تشکلها
کد خبر: 54076
مرجع: خبرآنلاین
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 2
  • کارمندان دولت | 1/03/1395 - 09:43

    انشالله سال 96 با حضور دکتر احمدی نژاد8 سال بهاری سبز خواهیم داشت
  • احمد | 1/03/1395 - 10:27

    احمدی نژاد تمام روستاهارو آباد کردن و از سرازیر شدن مردم به شهر ها جلوگیر کردن .تمام قراردادی های ادارات که توسط شرکتهای سرمایه دار اداره میشد و پول مفت میبردند رو جمع کردند و حمایتشان از قشر کارگران بیشتر شد با آزادسازی قیمتها یارانه چندسال پیش که افرادی زندگیشان روبراه شده بود.مسکن قشر ضعیف آماده کردن که هرخانواده با این سرپناه آبرویشان حفظ شد. اینها گوشه ای از زحمات دولت دکتر احمدی نژاد بود که برای این دولت فشار آمده انشالله ایشان با اقتدار رای بالا پیروز میدان میشوند
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز