سقوط هواپیمای روسیه؛ همه سرنشینان کشته شدند

یک فروند هواپیمای مسافربری روسیه امروز با ۷۱ سرنشین سقوط کرد و گفته می شود هیچ مسافری زنده نمانده است.

به نقل از اسپوتنیک، یک هواپیمای مسافربری روسیه با ۷۱ سرنشین امروز در منطقه مسکو این کشور سقوط کرد. این هواپیما در مجموع ۷۱ سرنشین داشته که شامل ۶۵ مسافر و ۶ خدمه پرواز می شود.

بر اساس گزارش های رسیده از روسیه، این هواپیمای مسافربری ابتدا از رادار برج مراقبت خارج شده و سپس در منطقه ای در مسکو سقوط و به زمین برخورد کرده است.

یک منبع آگاه در این خصوص اعلام کرد: این هواپیما در نزدیکی روستای «آرگونوو» سقوط کرده است.

خبرگزاری تاس نیز گزارش داد که تکه های هواپیما پیدا شده و هیچ کس از سرنشینان زنده نمانده است.

در همین حال نماینده منطقه مسکو در خصوص این حادثه گفت: ما در حال بررسی اطلاعات به دست آمده از سوی شاهدان عینی در خصوص حادثه سقوط هواپیمای مسافربری در ناحیه رامنسکی در منطقه مسکو هستیم.

این هواپیمای مسافربری روسیه از نوع آنتونوف AN-۱۴۸ گزارش شده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه نیز با ارسال پیامی، درگذشت جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری آنتونوف را به خانواده آنها تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت راه روسیه نیز از مراجعه «ماکسیم سوکولوف» وزیر راه این کشور به صحنه حادثه خبر داد.

در همین حال، سخنگوی کمیته تحقیق این حادثه از آغاز تحقیقات در خصوص چرایی سقوط هواپیما و رخداد این حادثه خبر داد. «سوتلانا پترنکو» با قرائت بیانیه ای که از سوی این کمیته صادر شده است، اعلام کرد: کمیته رسیدگی تحقیقات جنایی در خصوص سقوط هواپیمای مسافربری An-۱۴۸ در منطقه مسکو را آغاز کرده است.

منابع خبری از اعزام بالگردهای امداد و نجات Mi-۸ روسیه به محل وقوع حادثه خبر دادند. مسئولین رسیدگی به این حادثه می گویند هواپیمای مسافربری مذکور به هیچ وجه مستهلک نبوده و تنها ۸ الی ۹ سال از تاریخ ساخت آن می گذرد.

  22 بهمن 1396
بخش : اخبار داغ / بین الملل
کد خبر: 61665
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز