عالیجناب «فرگوسن» به هوش آمد

سرمربی اسطوره‌ای پیشین شیاطین سرخ پس از عمل جراحی موفقیت‌آمیزش سرانجام به هوش آمد.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی میل» انگلیس، سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای پیشین منچستریونایتد که شنبه شب به خاطر خونریزی مغزی مورد عمل جراحی اضطراری قرار گرفته بود، به گفته دوستانش، شب گذشته (دوشنبه) به هوش آمده و حتی با اعضای خانواده خود در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سالفورد رویال صحبت کرده است.

باشگاه منچستریونایتد شنبه شب بود که خبر عمل جراحی موفقیت‌آمیز فرگوسن 76 ساله را اعلام کرد. از آن تاریخ سرالکس در کما به سر می‌برد، اما اکنون دوستان وی به «دیلی میل» خبر داده‌اند که سرالکس به هوش آمده و حتی روی تخت نشسته و با دکتر خود در مورد نتایج عمل جراحی که دو روز پیش بر روی وی صورت گرفته، گفت‌وگو کرده است.

سرالکس فرگوسن بین سال‌های 1986 تا 2013 هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت و در طول بیست‌وشش سال و نیم هدایت این تیم، 38 عنوان قهرمانی برای منچستریونایتد به ارمغان آورد و این تیم را تبدیل به پرافتخارترین باشگاه انگلیس کرد.

در روزهای اخیر باشگاه‌های بزرگ، بازیکنان نامدار، شاگردان پیشین سرالکس فرگوسن و بازیکنان کنونی منچستریونایتد با انتشار پیام‌هایی آرزوی سلامتی برای فرگی داشته‌اند.

  18 اردیبهشت 1397
بخش : اخبار داغ / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 63055
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز صیدنیوز