تمجید اغراق‌آمیز «جام جم» از جانشین عادل

روزنامه جام جم که متعلق به سازمان صدا و سیما می باشد در یادداشتی سعی کرده است با موفق نشان دادن محمد میثاقی در اجرای برنامه ها به جای عادل فردوسی پور، به گونه ای به مخاطب القا کند که نبود عادل تاثیری در روند برنامه های فوتبالی تلویزیون ایجاد نکرده و نخواهد کرد.

تیم سازندگان برنامه تلویزیونی آسیا 2019، تیم جوانی هستند و این جوانی و استفاده از عنصر خلاقیت، دیگر دلیل اصلی موفقیت این برنامه است. محمدحسین میثاقی كه حالا از همیشه فعال‌تر شده اطلاعات عمومی بالایی در حوزه ورزش فوتبال دارد، مجری و هدایت‌كننده اصلی این برنامه است.

از جمله ویژگی‌های اصلی میثاقی، ریتم تند اجرای اوست كه تناسب خوبی هم با فضای ورزش و فوتبال دارد و به اصطلاح، حوصله مخاطبانش را سر نمی‌برد. میثاقی قبل از شروع هر مسابقه ورزشی، اطلاعاتی قابل توجه از هر دو تیم و بازیكنان آن می‌دهد و تحلیل‌های شخصی‌اش هم شنیدنی است؛ او همچنین در گفت‌وگو با كارشناسانی چون مجید جلالی و امیر حاج‌رضایی كه همه از پیشكسوتان فوتبال كشور هستند، ضمن رعایت شرط ادب، تعامل خوبی برقرار می‌كند و به همان اندازه كه حفظ ریتم برنامه برایش مهم است، به آنها هم اجازه صحبت كردن می‌دهد.

این تحلیل‌های مطرح شده در قبل از شروع مسابقه و نیز بین دو نیمه، به هر مخاطبی كه قدری علاقه‌مند به دنیای فوتبال باشد اجازه می‌دهد احاطه بیشتری پیدا و دانش‌اش را تقویت كند. در واقع صحبت‌های كارشناسی آسیا 2019 نه تنها حوصله‌سربر نیستند، بلكه اطلاعات مفیدی هم به مخاطب می‌دهند و از این حیث جالب توجه هستند

  6 بهمن 1397
بخش : اخبار داغ / فرهنگی
کد خبر: 69247
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز