استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

مشکلات مالی پرسپولیس که منجر به عدم پرداخت به موقع دستمزد مربیان و بازیکنان خارجی این تیم شده است باعث افزایش فشار بر کادر مدیریتی این باشگاه شده است. 

بازگشت برانکو و بعضی از اعضای کادرفنی و بازیکنان خارجی این تیم از جمله بودیمیر به تمرینات این تیم در سال جدید به علت انجام نشدن تعهدات مالی در هاله ای از ابهام قرار دارد. سرمربی پرسپولیس صبح فردا تهران را به مقصد زاگرب ترک خواهد کرد.

حتی شایعه کنار گذاشتن یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس (احتمالا زلاتکو ایوانکوویچ)، در صورت ماندن برانکو برای کاهش هزینه ها وجود دارد.

بازیکنان پرسپولیس هم هیچگاه نتوانستند ارتباط خوبی با ایرج عرب برقرار کنند که نمونه آن شب گذشته بود که بازیکنان در رختکن و به خاطر نبودن مدیرعامل پرسپولیس در کنار آنها به شدت از او انتقاد کردند. این امر حتی عصبانیت برانکو را هم در پی داشت.

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

این فشارها باعث شد تا بالاخره شایعه استعفای عرب که از قبل از بازی سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی مطرح شده بود، امروز رنگ واقعیت به خود بگیرد و مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش، استعفای عرب را تائید کرد. او در توییتر خود نوشت: استعفای ایشان رسیده است ولی قطعا مخالفت می شود و با قدرت به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد.

بعد از این خبر، سهند حبیب زاده، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی مصاحبه ای اعلام کرد «ایرج عرب» از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا داد، اما وزارت ورزش با این موضوع مخالفت کرد. 

وی اظهار داشت: عرب به دلیل برخی مشکلات از مسئولیت خود استعفا داد و با وجود مخالفت وزارت ورزش همچنان به جدایی از تیم تاکید دارد. عرب همین الان با وزیر جلسه دارد و در خصوص مشکلات و ادامه همکاری صحبت می کنند.

وی ادامه داد: برخی اتفاقاتی که در هفته های اخیر رخ داد باعث شد که عرب چنین تصمیمی بگیرد. متاسفانه برخی جریان های زرد هواداری به شایعات دامن می زنند و این مساله به ضرر تیم است.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از روز نخست حضورمان در باشگاه با استراتژی آرامش آمدیم و برای همین با آرامش کار را پیش بردیم. اطمینان داشته باشد اگر غیر از این بود می توانستیم خیلی راحت با مصاحبه های فریب دهنده خود را محبوب کنیم و از برخی مسائل دور باشیم.

وی تصریح کرد: در بحث جذب بازیکن همین جریان های ضد هواداری رفتارهایی از خود بروز می دهند که باعث خجالت است. آنها با برخی کارهای پشت پرده قیمت بازیکنان مد نظر ما را چندین برابر می کنند و سپس می خواهند ما را مقابل هواداران قرار دهند.

حبیب زاده در خصوص اینکه گفته می شود یکی از اعضای هیات مدیره به زودی جانشین عرب خواهد شد، اظهار داشت: آن چیزی که در ذهن همه در مورد هیات مدیره باشگاه شکل گرفته بسیار اشتباه است، زیرا هیات مدیره باشگاه بسیار هماهنگ است و کسی نمی خواهد جای دیگری را بگیرد.

وی با رد شایعه مدیرعاملی «مهدی محمدنبی» در پرسپولیس گفت: جالب است بدانید هماهنگ ترین عضو هیات مدیره با عرب خود ایشان است.

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: زمانی که ما باشگاه را تحویل گرفتیم در حساب فقط هفت میلون تومان پول بود و بازیکنان ۱۰ درصد از قراردادهای خود را گرفته بودند، اما امروز بازیکنان ما ۷۰ درصد از مبالغ خود را دریافت کرده اند.

وی در مورد احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس گفت: جریان این مربی خیلی مفصل است اما جالب است بدانید که در روزهایی که بازی حساس داریم همواره حرف از پیشنهادات برانکو مطرح می شود. به اعتقاد من این مساله بیشتر یک بازی رسانه ای است.

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

حبیب زاده گفت: برانکو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و هیچ بندی در قرارداد او برای جدایی وجود ندارد و مطمئن باشید با پرداخت مطالبات این مربی تمام شایعات پایان خواهد یافت. متاسفانه این روزها بحث تمدید قرارداد بلند مدت با برانکو هم مطرح شده که این مساله فشار زیادی به ما وارد کرد. باید بدانید زمان تمدید قرارداد با یک مربی ۶ ماه قبل از پایان قرارداد فعلی او است.

وی ادامه داد: در مورد عرب این را بگویم که حقوق او از حقوق و حتی پاداش های اعضای تدارکات تیم هم کمتر است و این مدیر هرروز به عشق هواداران از کرج راهی تهران می شود تا تیم را در آرامش مدیریت کند.

حبیب زاده تاکید کرد: این فوتبال نیاز به مدیران آرام، منطقی و تحصیلکرده ندارد و بیشتر مدیر لمپن می خواهد.

مازیار ناظمی هم در گفتگوی تلفنی با اخبار سیما، با تایید استعفای عرب، از مخالفت وزارت ورزش با رفتن عرب خبر داد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

 

واکنش هواداران پرسپولیس هم در صفحه شخصی مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش به این خبر در نوع خود جالب است.

ایرج عرب که با پرسپولیس موفق شد دوگانه فوتبال ایران را کسب کند مورد وثوق هواداران این تیم نیست و آنها خواهان قبول استعفای ایرج عرب توسط وزارت ورزش هستند! باید دید سرانجام این داستان چه خواهد شد...

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

استعفای عرب؛ از پرسپولیسی‌ها اصرار، از وزیر انکار

  13 خرداد 1398
بخش : اخبار داغ / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 71817
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز