ورود
بستن

«حسن یزدانی»؛ نابودگر شرقی که همه را شکست می‌دهد «حسن یزدانی»؛ نابودگر شرقی که همه را شکست می‌دهد

ورزشی / کشتی و رزمی

نابـودگـر شرقی

در طول تاریخ چند ورزشکار را می شناسید که فیلم بازی های شان را تماشا کرده و اشک ریخته اید؟ بی شک اگر بخواهید نام ببرید، حسن یزدانی یکی از همان هاست. پسری اهل جویبار که رشد کرد و امید یک ملت شد. در میان تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی، پسری بود که هنوز باعث فوران قریحه طنز مردم می شد. می گفتند مسابقاتش آن‌قدر کوتاه است که می توان از آن ها تصاویر متحرک ساخت، آن‌قدر کوتاه که به گزارشگر اجازه نمی دهد نقطه اوج و فرود داشته باشد. حسن یزدانی نابغه ای در کشتی است که باید قدرش را دانست.

جهانگیری: همه دستگاه‌ها باید اطلاعات‌شان را در سامانه دستمزد وارد کنند

سیاسی / دولت

اخبار,اخبار سیاسی,اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر اهمیت قانون دسترسی آزاد به اطلاعات، گفت: همه دستگاه‌ها باید برای اجرای مطلوب این قانون مکلف شوند، اطلاعات خود را در سامانه مربوطه وارد کنند.

وزیر صنعت: دریافت‌کنندگان ارز مکلف شدند برای واردات کالا تضمین کافی تامین کنند

اقتصادی / اقتصاد ایران

اخبار,اخبار اقتصادی,محمد شریعتمداری

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همه دریافت‌کنندگان ارز در بانک و نیز دریافت‌کنندگان ارز به نرخ رسمی مکلف شدند برای واردات کالا وثیقه و تضمین کافی تامین کنند.

مهاجری: حادثه فیضیه، زنگ خطر برای حوزه بود/ حوزه علمیه استقلال خود را از دست داده

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مسیح مهاجری
خوشبختانه مراجع عظام تقلید و علمای حوزه علمیه قم در برابر تجمع انحرافی مدرسه فیضیه قم که در آن به خود حوزه علمیه، مراجع تقلید، روحانیت و رئیس‌جمهور اهانت شد، واکنش نشان دادند.

وکیل مدافع مشایی: دادگاه واقعا علنی باشد نه مثل دادگاه بقایی

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,مشایی
وکیل‌ مدافع اسفندیار رحیم‌مشایی گفت: اگر قرار باشد دادگاه آقای مشایی علنی برگزار شود، باید خبرنگاران رسانه‌های مختلف اجازه حضور در جلسه دادگاه را داشته باشند و جریان رسیدگی بصورت کامل و نه گزینشی و محدود، پخش و منتشر شود. 

صادرات برق ایران دوباره استارت خورد

اقتصادی / اقتصاد ایران

برق,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,نفت و انرژی
سخنگوی صنعت برق کشور از آغاز صادرات برق به کشورهای همسایه خبر داد و افزود: پس از رفع خاموشی‌ها در کشور این پتانسیل ایجاد می‌شود که بتوانیم در زمان‌هایی از طول روز که بار کاهش می‌یابد برق را به کشورهای دیگر صادر کنیم.

کشف اختلاس ۶۷ میلیاردی در سازمان بازنشستگی شهرداری

جامعه

شهرداری تهران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری با اشاره به کشف دزدی در مجموعه عمران کارکنان می‌گوید: در حال تحقیق و بررسی هستیم و حتی برای این موضوع وکیل هم گرفته‌ام. مدیر امور مالی در اینجا بوده که ما اکنون حکم توقیف او را گرفته‌ایم.

وزیر دفاع: امروز کسی از تهدید نظامی علیه ایران صحبت نمی‌کند/ آمریکا را بی‌اعتبار کرده‌ایم

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,وزیر دفاع
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز با درایت رهبری و همت دولتمردان در موقعیتی هستیم که مهم‌ترین مزیت آمریکا که قدرت نظامی‌اش است را بی‌اعتبار کرده‌ایم و امروز کسی از تهدید نظامی علیه ما صحبت نمی‌کند. 

سعید حجاریان:اجازه تجمع بدهید،برگزارکنندگانش بلدند شعارها و رفتارها را کنترل کنند

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

 

 روزنامه شرق یادداشت جدید سعید حجاریان با تیتر"هایدپارک وطنی" منتشر کرده که در آن به موضوع گفت وگوی شهروندان پرداخته و در باره برگزاری تجمعات پیشنهاداتی داده است.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات