ورود
بستن

پیام نوروزی رئیس جمهور به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷

خبرها / سیاسی

اخبار,اخبار سیاسی,حسن روحانی

رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف برشمرد و تصریح کرد: اتحاد ملت ایران همه دشمنان را به اعجاب واداشت و به عظمت ملت ما اعتراف کردند.

چند درصد متقاضیان «وام ازدواج» نگرفتند؟

اقتصادی / اقتصاد ایران

اخبار,اخبار اقتصادی,وام ازدواج

بر اساس آمارهای بانک مرکزی، از ابتدای سال تا پایان دی ماه سال ۱۳۹۶ به یک میلیون و ۶۳ هزار و ۴۴۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است و در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۱۶ نفر در صف انتظار وام ازدواج هستند. این آمار نشان می­‌دهد درصد دریافت کنندگان تسهیلات ازدواج در ده ماهه نخست امسال ۸۸.۲۹ درصد بوده است.

پیش بینی هوای کشور در هفته اول فروردین ماه

جامعه / آب و هوا

رییس سازمان هواشناسی شرایط جوی کشور را در هفته اول فروردین ماه پیش‌بینی کرد و گفت: در هفته آینده بارش قابل توجهی در کشور نخواهیم داشت، همچنین انتظار افزایش نسبی دما در قالب مناطق کشور وجود دارد.

فیلترینگ تلگرام در شورای عالی فضای مجازی تصویب شده است/قول قطعی برای رفع حصر داده شده است؟

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,تلگرام
یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: امیدوار بودم با توجه به باز شدن فضا برای محصورین که می‌توانند دیداری را با خانواده درجه یک خود داشته باشند، رفع حصر اتفاق بیفتد.

توضیحات تکمیلی توکلی درباره دفتر بازرسی رهبری

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,توکلی

 

پس از انتشار گفت‌وگوی «شرق» با احمد توکلی درباره دستور ويژه به رئيس دفتر بازرسي رهبري برای بازرسی از نهادهای زیر نظر رهبری، این نماینده سابق مجلس توضیحات تکمیلی برای «شرق» ارسال کرد که متن آن عینا در ادامه آمده است: 

دبیرشورای عالی فضای مجازی: ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست

فناوري و اطلاعات

اخبار,اخبار اجتماعی,ابوالحسن فیروزآبادی

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: تلگرام برای چه پول دیجیتال عرضه می‌کند در حالی که می‌داند فقط در ایران می‌تواند مشتری جدی داشته باشد برای همین می گویم ادامه فعالیت تلگرام به صلاح نیست.

پیش بینی ضرغامی:سال97سال کمرنگ شدن جریان‌های سنتی اصلاح‌طلب و اصولگراست

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , عزت الله ضرغامی

عزت الله ضرغامی در روزنامه اعتماد نوشت:شکست استیضاح آقای عباس آخوندی برای سومین بار با وجود مطالبه عمومی و عزم اولیه اکثریت مجلس، بیانگر حاکمیت منافع و ضعف و ناتوانی ساختار‌های کهنه سیاسی، حتی در ائتلاف‌های مرسوم سیاسی است.

بازی با آبروی دیگران

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,دکتر فاطمی

علاقه به انتشار عکس‌های خصوصی افراد مختلف از سوی اصولگرایان کماکان ادامه دارد. تصاویر مشایی و همسر دکتر فاطمی واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشت. آفتاب یزد از انتشار این عکس‌ها معذور است اما به احترام وزیر فقید خارجه دولت مصدق و سالگرد ملی شدن صنعت نفت تصویر دکتر فاطمی را روی جلد می‌برد

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات