ورود
بستن

حضور وزیر اقتصاد در صحن برای پاسخگویی درباره حساب‌های قوه قضاییه / پورمحمدی درباره ممنوع‌التصویری خاتمی توضیح می‌دهد

مجلس / قضاییه

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

عضو هیات رییسه فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که پاسخ وزیر دادگستری درمورد اعمال محدودیت‌ها برای نشریات دانشجویی در مورد موضوع ممنوع‌التصویری خاتمی قانع کننده نبوده، از مطرح شدن این سوال در صحن علنی مجلس خبر داد.

حداقل بودجه برای تشکیل زندگی مشترک چقدر است؟ / جوانانی که دیگر به ازدواج فکر نمی‌کنند

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,زندگی مشترک

حداقل مبلغ مورد نیاز برای رهن یک واحد مسکونی 50 متری در تهران و بعضی شهرهای بزرگ کشور حدود 30 میلیون تومان است. حالا فرض کنید آقا پسر 24 ساله که دو سال هم سربازی بوده و بعد هم برای ادامه تحصیل به دانشگاه رفته چگونه می‌تواند هزینه رهن واحد مسکونی را تقبل کند؟!

اولین جلسه دستمزد سال ۹۶ برگزار شد / جزئیات

اقتصاد / اقتصاد ایران

 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی , دستمزد

در اولین جلسه دستمزد شورای عالی کار مقرر شد تا نتایج تحقیقات و تصمیمات گرفته شده در جلسات کارگروه تخصصی مزد به شورای عالی کار ارائه شود و مبنای محاسبه دستمزد سال آینده کارگران قرار بگیرد.

علت حذف "حق عائله‌مندی" از فیش حقوقی برخی بازنشستگان

جامعه

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,خباراجتماعی ,خبرهایاجتماعی ,بازنشستگان

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره علت حذف حق عائله‌مندی و اولاد از فیش حقوقی برخی بازنشستگان توضیحاتی ارائه کرد و گفت: آن دسته از بازنشستگانی که دچار مشکل شده‌اند هرچه سریعتر کد ملی افراد تحت تکفل خود را به دستگاه اجرایی زمان خدمتشان اعلام کنند.

آیا حجت الاسلام رئیسی تن به کاندیداتوری برای ریاست جمهوری می دهد؟

داخلی / انتخابات

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رئیسی

درحالي كه اصولگرایان سعی دارند به وحدت برسند، عضو و سخنگوي سابق جبهه پايداري مي‌گويد: «وحدت زوركي نيست»، او همچنين معتقد است كه «بايد بروند در خانه اصلح را از جا در بياورند».

دادستان تهران : تایید قرار تشدید تامین متهمان بانک سرمایه توسط دادگاه/بازداشت 16 نفر متهم ارزی

سیاست / قضاییه

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,دادستان تهران

نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده‌ها و دفاع از کیفرخواست به ریاست دکتر عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب : همه جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند

خبرها / سیاست

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند .

نوجوانی، قربانی آسیب‌های اجتماعی/ گزارش‌ها از کاهش سن ابتلا به ایدز و اعتیاد خبر می‌دهند

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی , اعتیاد

 خیلی از شماها، آن شب‌هایی را که پای تلویزیون می‌نشستیم و سریال «آینه عبرت» را می‌دیدیم، یادتان هست. قرار بود از سرنوشت مردان پیر و جوانی که معتاد می‌شدند و بلای خانمان‌سوز، زندگی‌شان را از هم می‌پاشید، عبرت بگیریم. آخرسر هم تمام آدم بد‌ها دستگیر می‌شدند تا به جزای عملشان برسند.

آقای دادستان آقای رئیس کل، جنگل را دریابید

استان گلستان / یادداشت

یادداشت / اسماعیل البرزی

اجرای ۱۶ حکم قلع و قمع بناهای غیر مجاز به ویژه در اراضی کشاورزی گلستان در ۳ اسفند ۹۵ این پیام را به گستره افکار عمومی صادر کرده است که دست اندازان به منابع طبیعی و طماعانی که با هدف کسب ثروت های بادآورده در پی تغییر کاربری زمین های حاصل خیز کشاورزی به ویلا سازی هستند بدانند راه ثروت اندوزی از مسیر لگد مال کردن قوانین و آسیب به حیات سبز نمی گذرد و مردم نیز خیالشان راحت باشد که چشمان بیدار نهادهای نظارتی همواره در کمین طمع ورزان است و یک لحظه از پایش زمین خواران غافل نخواهد ماند.

آیا رخنه میان روسیه و ایرانی ها در سوریه ممکن است؟ کاخ سفید این استراتژی را فراموش کند

سیاست / خارجی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , روسیه و ایران

ایرانی ها هیچ درگیری ای با سیسی ندارند و هرگز به طور مستقیم علیه او موضع گیری نکرده اند. روسیه و ایران قاهره را یک مدعی قابل قبول برای رهبری جهان عرب در منطقه در مقابل ریاض و ابوظبی می دانند. این امر می تواند چالش جدید برای استراتژی های آمریکایی باشد.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات