ورود
بستن

سخنگوی قوه قضاییه: با پولدارترین پولدارها، یقه سفیدها و صاحب منصبان برخورد کرده‌ایم

سیاسی / قضاییه

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سخنگوی قوه قضاییه

سخنگوی قوه قضاییه گفت: اگر سازمان‌ها و ادارات دولتی در برخورد با متخلفان در بخش‌های مختلف وظایف‌شان را درست انجام دهند و بار مسئولیت‌شان را بر دوش قوه قضائیه نگذارند، راحت‌تر می‌توان با این پدیده مقابله کرد.

موج دوم دیپلماسی روحانی

سیاسی / دولت

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , روحانی

«در پرتو تجدید اعتماد عمومی به حسن روحانی - و با توجه به وعده‌های انتخاباتی او - لازم است به دولت دوازدهم اجازه دهیم در راستای لغو تحریم‌های «غیرهسته‌ای» نیز با طرف مقابل به مذاکره بنشیند.» 

25 خرداد آخرین روز امتحانی دانش‌آموزان

تهران / جامعه

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,امتحانات

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه دانش آموزان روزه‌دار حتما به توصیه‌های متخصصان تغذیه توجه کنند گفت: دبیرستانی‌ها می‌توانند سحرها بیدار بمانند و از فرصت طلایی که وجود دارد برای مطالعه و مرور دروس خود استفاده کنند و برای رفتن به جلسه امتحان آماده شوند.

اولین اقدام شورای شهر پنجم تحقیق و تفحص از شهرداری است

تهران / جامعه

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی ,شهرداری

شورای شهر تهران بعد از قریب به دوازده سال با رأی مردم از اصولگرایان ستانده شد و به اصلاح‌طلبان رسید. اصلاح‌طلبان درطول 12 سال‌گذشته همواره به عملکرد شهردار تهران نقد داشته‌اند، اما بالاخره مدیریت شهر تهران به آنها رسید و قرار است بعد از چند سال آنها اداره شهری را برعهده بگیرند که بدهی فراوانی دارد، مترو آن از برنامه‌ریزی عقب است، آلودگی محیط زیست در آن بیداد می‌کند و از همه مهم‌تر گرفتار مشکلات اداری زیادی است.

خرمشهر؛ شهر ایستادگی/ تصاویر

سیاسی / تصاویر

خرمشهر؛ شهر ایستادگی

سوم خرداد سال ۱۳۶۱ یادآور یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های دفاع مقدس است. در این روز پس از ۲۴ روز رزم بی‌امان در عملیات بیت المقدس که از ۱۰ اردیبهشت همان سال آغاز شده بود، خرمشهر پس از ۵۷۸ روز اشغال توسط رژیم بعثی عراق، به‌طور کامل آزاد شد.

«تتلو» برای توبه، به دیدار رئیسی آمده بود

سیاسی / داخلی

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی موتلفه معتقد است: در روند انتخابات، حوادثی ناخواسته رخ می دهد که به راحتی نمیشود ان را نفی کرد و باید به شکلی آن را مهار کرد. یک فردی با سبقه خاصی توبه میکند و میخواهد جبران مافات کند و می آید از رئیسی حمایت می کند، این را در اکثر نامزدها داریم.

شوراهای پنجم چه زمانی آغاز به کار خواهند کرد؟

جامعه

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,شوراهای پنجم

در حالی که چهارمین دوره شورای شهر تهران 13 مردادماه سال 1392 کار خود را آغاز کرد، بر اساس مصوبه جدید مجلس در مردادماه سال جاری کار چهارمین دوره شورا به پایان رسیده و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش کار خود را آغاز خواهد کرد. 

روابط ایران و امریکا در دوره دوم روحانی به کدام سمت و سو خواهد رفت؟

سیاسی / خارجی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,روابط ایران و امریکا

توافق هسته ای تنها بحث مشترک میان ایران و آمریکا بعد از انقلاب بوده است. از دوران جیمی کارتر به بعد و بعد از تسخیر سفارت امریکا در تهران، دو طرف هیچ رابطه ای با هم نداشته اند.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات