ورود
بستن

شرایط پذیرش اظهارنامه مالیاتی ۹۸ /جزئیات

اقتصادی / اقتصاد ایران

اظهارنامه مالیاتی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان مالیاتی کشور ، شرایط پذیرش اظهارنامه مالیاتی بابت عملکرد سال ۱۳۹۸ را اعلام کرد و گفت:اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل که در زمان مقرر قانونی اظهارنامه مالیاتی خویش را تسلیم نکنند، علاوه بر محرومیت از کلیه معافیت های قانونی، مشمول پرداخت جرائم غیر قابل بخشش مربوط به عدم تسلیم اظهارنامه خواهند شد.

انقلابی بودن به معنای برنامه داشتن، عقلانیت و دور اندیشی است / هر جا مشکل داشته‌ایم روحیه لیبرال مسلکی حاکم بوده است

سیاسی / قضاییه

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2019/11/19/2/2649290.jpg

رئیس قوه قضاییه بر ضرورت تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر تاکید کرد و گفت: به اذعان دوست و دشمن، شخصیتی مانند حاج قاسم سلیمانی فراتر از یک فرمانده نظامی، یک استراتژیست و دیپلمات قوی بود.

کاهش احتمال برگشت چک/ ابزار چک اعتبار بیشتری در مبادلات پیدا کرده است

اقتصادی / اقتصاد ایران

چک‌های برگشتی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه
در آذر ماه سال جاری تعداد چک‌های برگشتی، به میزان ۶۶۷ هزار فقره بوده است. این رقم در آبان سال جاری در سطح ۶۸۵ هزار فقره گزارش شده است. در آذر ماه سال قبل تعداد چک‌های برگشتی به میزان ۵۸۳ فقره گزارش شده و در نتیجه نسبت به آذر ماه سال قبل ۴/ ۱۴ درصد به چک‌های برگشتی افزوده شده است.

همه چیز درباره کفش تبریز؛ پای نیمی از ایرانی‌ها توی کفش تبریزی هاست

اقتصادی / اقتصاد ایران

دانستنی هایی درباره کفش تبریز,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,صنعت و معدن

سالی ۷۰ میلیون جفت کفش در تبریز تولید می شود، ۳۰ درصد این تولیدات صادر می شود و ۷۰ درصد در درون کشور به فروش می رسد. پای نیمی از ایرانی ها توی کفش تبریزی هاست و تولید کنندگان آذربایجان شرقی اکنون می توانند کفش هایی ارزان تر و باکیفیت تر از کفش های چینی تولید کنند.

توسعه فضای سبز در این استان ضروری است

استانها / شمالی / گلستان

http://static3.golestan24.com/thumbnail/1N8x6QZFbD3B/byDF1vEEwNz1MK1ljj8mUlXyQ4tn4aIoIpcM-Ta62GHFXUTc2Kx02FDeKsMZ-BUR/%D9%82%D8%B2%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%84%D9%88.jpg

مدیر کل منابع طبیع و آبخیزداری استان گلستان با اشاره به اهمیت فضای سبز در سالم سازی محیط و مقابله با آلودگی هوا اظهار داشت: حفاظت از منابع طبعی وظیفه همگانی است و باید برای حفظ تمامی مولفه محیط زیست همچون آب، خاک ، جنگل و مراع برنامه ریزی دقیق داشت.

دولت روحانی اموال عمومی را حراج کرده است/ گام بعدی افزایش قیمت ارز است؛ منتظر تورم شدید باشید

اقتصادی / اقتصاد ایران

حسین راغفر,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
حسین راغفر معتقد است گام بعدی دولت برای تامین کسری بودجه‌ و ناتوانی از پرداخت تعهدات و هزینه‌هایش افزایش نرخ ارز خواهد بود که رشد قیمت بنزین نیز به این چرخه شتاب می‌دهد و منجر به افزایش هزینه‌های زندگی مردم و افزایش هزینه‌های تولید خواهد شد.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات