ورود
بستن

استفاده از واکس به جای کاکائو در تولید دونات!/ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تکذیب کرد!

اصفهان / سلامت

دونات,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: واحدهای غیرمجاز روغن را بیش‌تر از مقدار مجاز استفاده می‌کنند و در این واحدها شکلاتی که روی دونات ریخته می‌شود واکس کفش است.

نصب دوربین‌های «تشخیص چهره» برای رصد دلالان سکه و ارز

تهران / جامعه

سردار حسین رحیمی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
رییس پلیس پایتخت از نصب دوربین‌های کنترلی ویژه برای رصد دلالان سکه و ارز خبر داد و گفت: با همکاری بانک مرکزی اقدام به نصب دوربین‌های پیشرفته و مجهز به سیستم تشخیص چهره افراد کردیم که با استفاده از این سیستم‌ها دلالان سکه و ارز شناسایی می‌شود.

روحانی: کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده /دست سپاه و وزارت دفاع را در سرنگونی پهپاد جاسوسی می‌بوسیم

سیاسی / دولت

حسن روحانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
رئیس‌جمهور گفت: آمریکایی‌ها در همه داستان‌ها سرخورده شدند. سرخورده شده بودند و اخیرا سردرگم هم شدند. کارهای عجیب غریبی می‌کنند و من تا الان یاد ندارم کسی و کشوری از این دست کارها کرده باشد.

نماینده مجلس با دعوت چه کسی به دیدار زنجانی رفت

سیاسی / مجلس

دیدار نماینده مجلس و بابک زنجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

بعد از بحث‌های مفصل چند روز اخیر، در اینکه حداقل یک بار یکی از نمایندگان کمیسیون حقوقی مجلس در زندان اوین با بابک زنجانی دیدار کرده، هیچ شکی باقی نمانده است. وکیل زنجانی خود در تأیید این موضوع تاریخ دیدار یاد شده را دهم دیماه سال قبل عنوان کرده است. اما این نماینده به دعوت چه کسی و به چه دلیلی در این دیدار حضور داشته است؟ این سؤالی است که حالا خیلی‌ها دنبال جواب آن می‌گردند.

آبرسانی به روستاهای محروم خارج از طرح قرارگاه در دستور کار قرار گرفت

استانها / شمالی / گلستان

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/06/27/1396062717231261111959414.jpg

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اولویت آبرسانی به روستاهای محروم در دستور کار قرار گرفته است، گفت: خارج از طرح قرار گاه دو روستا فاقد آب شرب، آب رسانی خواهیم کرد.

41 میلیارد تومان کمک غیرنقدی به سیل زدگان گلستانی اهدا شد

استانها / شمالی / گلستان

تصویر مرتبط

محمدعلی هروی در آیین رونمایی و ارسال 24 ست تجهیزات امانات پزشکی به 24 استان اظهار کرد: ایده خیرخواهانه خیر داوطلب در ایجاد و تجهیز بانک امانات پزشکی با هدف بهره مندی بیماران نیازمند و کم برخوردار ، در نوع خود جدید و بسیار ارزشمند است.

 

فرهنگ نذر سلامت در جامعه ترویج شود

گلستان / جامعه

علی رضا سلیمی ظهر دوشنبه در آیین رونمایی و ارسال تجهیزات امانات پزشکی به 24 استان کشور اظهار کرد: بانک امانات تجهیزات پزشکی در کشور توسط نیکوکار گنبدی حاج محمد شهرکی انجام شد که اقدامی ارزشمند است و باید در جامعه فرهنگ سازی شود تا دیگران هم به انجام چنین اموری در قالب «نذر سلامت» تشویق شوند.

ساکنان ۱۰ روستای خسارت دیده از رانش زمین در گلستان تسهیلات دریافت می‌کنند

---

نتیجه تصویری برای رانش زمین

استاندار گلستان با بیان اینکه ۱۰ روستای شهرستان مینودشت در اثر رانش زمین دچار خسارت شده است، گفت: با همکاری بنیادمسکن در مجموع به هر واحد مسکونی آسیب دیده ۲۱ میلیون تومان بلاعوض و ۵۵ میلیون تومان تسهیلات کم بهره پرداخت می‌شود.

جهت گیری برنامه ریزی ادارات به ویژه در حوزه جوانان باید منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب باشد

استانها / شمالی / گلستان

حمیدی فرماندار شهرستان گرگان در جلسه مشترک کارگروه اجتماعی فرهنگی و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گرگان گفت : کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی به عنوان یکی از کارگروه های قانونی زیر مجموعه شورای توسعه و برنامه ریزی استان دارای جایگاه مهم و موثری در تصمیم گیری در حوزه آسیب های اجتماعی و بهبود شاخص های فرهنگی است ، لذا حضور و نقش آفرینی مدیران شهرستان در تصمیم سازی های این کارگروه بسیارمورد تاکید است .

جزئیات تخصیص آب برای کشت تابستانه کشاورزان اصفهانی

اصفهان / اقتصاد ایران

زاینده رود,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,کشت و دام و صنعت
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان استان اصفهان گفت: با برگزاری جلسه در وزارت نیرو، مقرر شد حداقل ۴۵۰ میلیون مترمکعب آب در پایان سال آبی شهریور ماه برای کشت پاییزه ۹۹-۹۸ در سد زاینده‌رود باقی بماند.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات