ورود
بستن

تب مدرک گرایی به دکترا رسید!

جامعه

 اخباردانشگاه,خبرهای دانشگاه ,دکترا

 مدرک گرایی از آفات بزرگی است که نه تنها برای نظام آموزشی بلکه برای کل جامعه یک آسیب جدی محسوب می‌شود.اگر زمانی علاقه جوانان برای ادامه تحصیل عمدتا منحصر به گرفتن لیسانس بود اکنون کار به جایی رسیده که افراد فکر می‌کنند اگر بگویند مدرکشان لیسانس است خود را در انظار کوچک کرده اند.

شریک بابک زنجانی چگونه از مالزی به امریکای لاتین متواری شد

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,شریک بابک زنجانی

یک‌ماه‌ونیم بعد از تأیید حکم اعدام بابک زنجانی، متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی، در دیوان‌عالی کشور، رئیس پلیس بین‌الملل ناجا اعلام کرد، سحرگاه یکشنبه یکی دیگر از عوامل اصلی این پرونده شناسایی و دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شده است.

صادق زیباکلام :شاه مي‌گفت همه چيز زير سر آمريكا و انگليس است

سیاست / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,صادق زیباکلام

سال گذشته «روزنامه شرق» به مناسبت ۲۶دی‌ماه؛ روزی که محمدرضا پهلوی در سال ۵۷ کشور را ترک کرد، ویژه‌نامه‌ای منتشر کرد. یکی از یادداشت‌های آن ویژه‌نامه به نگارنده تعلق داشت؛ تحت عنوان «شاه فرار نکرد». نفس این عنوان به‌تنهایی (و البته برخی مطالب آن یادداشت) واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی برانگیخت. یکی از حرف‌های آن یادداشت این بود که «شاه فرار نکرد، بلکه کشور را ترک کرد».

مراسم ویژه محافظان برای آیت الله هاشمی رفسنجانی /عکس

سیاست / داخلی

مراسم یادبود آیت الله هاشمی توسط محافظین سابق حضرت آیت االله و اعضاء بازنشسته سپاه حفاظت امروز از ساعت یازده تا اذان ظهر در مرقد امام راحل و در کنار مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

ایرباس در آسمان ایران چه می کند؟

اقتصاد / اقتصاد ایران

ایرباس در آسمان ایران برای ساکنان موزه هوایی، به معنای خروج یکی دیگر از هواپیماهای کهن سال از چرخه هوایی است و برای مردم افزایش ایمنی، برای مسوولان دستاوردی ملی و برای خارجی ها نشانه ای امیدبخش به معنای ایجاد ارتباط پایدار با اقتصاد ایران تلقی می شود.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات