ورود
بستن

چرا تیتراژ‌های ماه رمضانی "بی‌مزه" است؟

فرهنگی

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,تیتراژهای ماه رمضان

تیتراژ‌های ماه رمضان امسال روح ماه رمضانی ندارند. یعنی تا همین یکی دو سال گذشته حداقلش یک مهدی یراحی بود که بیاید در انتهای «ماه عسل» طوری بخواند که باعث شود آدم‌ها بامیه‌ها را با بغض به درون فرو برند، اما آخر فکرش را بکنید، آدم چطور افطارش را با مسیح و آرش‌ای پی و تنظیم مسعود جهانی (با همان لحن ته آهنگ‌ها اسمش را بخوانید) باز کند؟ 

فیلتر توئیتر با حکم یک بازپرس در مشهد!

فناوري و اطلاعات

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,فیلتر توئیتر
«بازپرس شهرستان مشهد در سال 1396 ضمن ارسال گزارشی، یک دستور قضایی به دادستان تهران ارسال و اعلام می کند در برخی از مواقع توئیتر در دسترس است و به دلیل اینکه این شبکه اجتماعی مسایل مجرمانه دارد، درخواست می کند توئیتر مسدود شود.» 

آذری جهرمی: مذاکره با تلگرام با اطلاع دادستان وقت انجام شد/ پهنای باند ویژه‌ای در اختیار تلگرام قرار داده نشده است

فناوري و اطلاعات

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, آذری جهرمی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مذاکره با تلگرام مخفیانه نبوده است، تاکید کرد: مذاکرات با تلگرام با اطلاع دادستان وقت و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه انجام گرفته است

حیدری: برداشت ما این است که می‌خواهند رفع حصر صورت بگیرد

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , حیدری
یک عضو کمیته رفع حصر با اشاره به اینکه برداشت ما این است که می‌خواهند رفع حصر صورت بگیرد، گفت: البته باید بابت فراهم کردن زمینه ملاقات محصورین با خانواده‌هایشان و یا امکان دیدار اقوام نزدیک تشکر کرد.

وزارت اطلاعات: گزارش وجود ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دوتابعیتی صحت ندارد

سیاسی / داخلی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات اعلام کرد که این وزارت‌خانه در هیچ یک از گزارش های ارسالی به مقامات و دستگاه‌های ذی صلاح اعلام نکرده است که ۲۱۰ یا ۱۹۸ مدیر دو تابعیتی در پست‌های مدیریتی حضور دارند. 

مجری‌هایی که «ماه عسل» را تجربه کردند

فرهنگی

کلید برنامه های ماه رمضان با شکل و شمایلی متفاوت که ادامه اش را هم در سال های اخیر دیده ایم و همچنین جدا از برنامه های متداولی که به خواندن دعا و نیایش محدود می شد از سال 84 در تلویزیون زده شد. در ادامه مجری هایی که برنامه ماه عسل را در طول این سالها اجرا کرده اند و حاشیه های این برنامه را می خواند.

شهرداری ،جلوی تخلفات "ایران مال" را در منطقه22 می گیرد؟/ حکم قضایی چرا اجرا نشد؟

جامعه

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, شهرداری
در حکم دادسرای ناحیه 37 که به کلانتری 181 تهران ابلاغ گردیده، دستور داده شده که ضمن جلوگیری از تخلفات ساختمانی،مراتب را به کمیسون ماده 100(ویژه تخلفات ساختمانی) ارجاع دهند. در عین حال کلانتری مزبور حکم را اجرا نکرده است. 
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات