ورود
بستن

کارآفرینان روستایی باید از ظرفیت تسهیلات ارزان قیمت دولت استفاده کنند

استانها / شمالی / گلستان

استاندار گلستان با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از سوی دولت در حوزه اشتغال روستایی و عشایری تاکید کرد: کارآفرینان روستایی باید از این فرصت و ظرفیت نهایت بهره را ببرند و از آن استفاده کنند.

 

ایجاد منطقه آزاد اینچه برون مزیتی برای کل کشور خواهد بود

گلستان / مجلس

استاندار گلستان اظهار کرد: منطقه آزاد اینچه برون مزیت نسبی برای کشور دارد چرا که رابطه میان ایران و ترکمنستان را تقویت می کند و با توجه به ظرفیت مواد اولیه و خام می تواند صنایع تبدیلی را در این منطقه ایجاد کرد و کالاهای تولیدشده را به طرفِ ترکمنستانی فروخت.

فرمانده هوافضای سپاه: تلاش برای ارتقاء توانمندی‌های ما شبانه روز ادامه دارد

سیاسی

سردار امیرعلی حاجی‌زاده,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: ما معتقدیم باز دارندگی و حفظ قدرت مانند حفظ تعادل در دوچرخه سواری است که اگر رکاب نزنیم از دشمن عقب می افتیم، به همین دلیل فعالیت های بازدارنده ما و تلاش برای ارتقاء توانمندی ها شبانه روز ادامه دارد.

چه داستانی پشت وزارت «م. ص. گ» است؟

جامعه

طرح وزارت میراث فرهنگی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,میراث فرهنگی

«طرح وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دو دهه اخیر حدود هشت مرتبه در مجلس بررسی شده است؛ تا سرانجام رأی مثبت نمایندگان مجلس را گرفت. متاسفانه عده‌ای می‌خواهند این سازمان همچنان پتانسیل حیاط خلوت دولت‌ها بودن را داشته باشد؛ سازمانی که در ۱۵ سال گذشته، میانگین هر یک و نیم سال، یک رییس جدید داشته است.»

سفر خارجی نبودم/ ترسی از نظارت و رسیدگی ندارم

اقتصادی / اقتصاد ایران

پرواز ایران ایرتور,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,مسکن و عمران
مالک شرکت هواپیمایی ایران ایرتور اعلام کرد که سفر خارجی نبوده و دیروز برای بررسی شکایت از یکی از نمایندگان، به مجلس رفته است و از هر گونه بررسی و رسیدگی توسط دستگاه‌های نظارتی و متولی استقبال می‌کند تا بروز شایعات پیرامون این شرکت به آبرو و برند آن آسیب نزند.

احضار چند مسئول در پی تلف‌ هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهد

خراسان رضوی / قضاییه

دادستان مشهد,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از ورود دادستانی به موضوع تلف‌شدن هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهد خبر داد و گفت: در این خصوص کمیته حقیقت‌یابی تشکیل شد تا موضوع را بررسی کند.

پوتین شخصا برای تجارت و ترانزیت کالا از بندر چابهار ابراز تمایل کرده/ ایران: واگذاری بندر چابهار به روس ها کذب است

اقتصادی / اقتصاد ایران

ولادیمیر پوتین,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,تجارت و بازرگانی
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه گفت: اهمیت و نقش بندر چابهار در اتصال بنادر حاشیه دریای خزر به اقیانوس هند سبب شده تا دولت روسیه و شخص رئیس جمهوری پوتین برای استفاده از این بندر در انتقال کالا به سایر کشورها بویژه شبه قاره هند ابراز تمایل کند.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات