ورود
بستن

نماینده مجلس: دولت نیاز به یک خانه تکانی جدی دارد

سیاسی / مجلس

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حشمت الله فلاحت پیشه

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت نیاز به یک خانه تکانی جدی دارد و لازم است مدیران ضعیفی که عملکرد آنها در اجرای قوانین وبرنامه‌های توسعه‌ای مثبت نبوده است در ادامه و در دولت جدید تغییر کنند.

جریمه 1000 میلیارد تومانی تخلف در پدیده شاندیز/ تبلیغات تلویزیونی با مدیریت جدید

جامعه

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی,پدیده شاندیز

معاون حفظ کاربری اراضی و یکپارچه‌سازی سازمان امور اراضی کشور درباره جزئیات پرونده پدیده شاندیز مشهد در زمینه استرداد حقوق سهامداران، بازداشت مالک سابق و جریمه هزار میلیارد تومانی بابت تغییر غیر قانونی کاربری اراضی توضیحاتی داد.

حاشیه‌های سومین روز بررسی صلاحیت وزرا/وزیری که اشتباه معرفی شد

سیاسی / مجلس

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , صلاحیت وزرا

سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در حالی آغاز شد که از همان ابتدای جلسه علنی جنب و جوش و گفت‌وگوهای نمایندگان عضو فراکسیون امید درباره پیگیری موضوع اعتصاب غذای کروبی به چشم می‌خورد.

کابینه باید پاسخگوی رأی 24 میلیونی باشد

سیاسی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,قدرت‌ا... علیخانی

آنانی که دارای سابقه زیادی در امر قانونگذاری و مشورت در کشور هستند این روزها دغدغه چینش کابینه را دارند. یکی از این دلسوزان حجت‌الاسلام قدرت‌ا... علیخانی نماینده ادوار مجلس است که می‌گوید: تیم اقتصادی دولت در قالب وزرای پیشنهادی، هماهنگی لازم را دارد و می‌تواند نظر نمایندگان مجلس را جلب کند. 

پشت‌پرده عدم معرفی وزیر زن!

سیاسی

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رئیس‌جمهور

مراسم‌های دفاع روسای جمهور از کابینه همیشه با حاشیه‌هایی همراه بوده است؛ حاشیه‌هایی که اغلب پس از آن جلسه فراموش، یا اگر حامل مشکلی باشد رفع خواهد شد، اما برخی اوقات برخی اظهارات روسای جمهور هستند که اذهان را برای مدت طولانی درگیر خود می‌کنند، به‌گونه‌ای که گمانه‌زنی در مسیر تحلیل بخشی از سخنرانی یک رئیس‌جمهور امری عادی و حتی یک «حق» تصور می‌شود؛ مانند سه‌شنبه که دکتر حسن روحانی در مراسم معرفی کابینه خود به مجلس چنین اظهار داشت: «خیلی دلم می‌خواست حداقل سه وزیر زن داشته باشیم و گزینه‌های آن نیز انتخاب شده بودند، اما نشد.»

نهاوندیان: فضای دروغگویی و افترا باید به پایان برسد

سیاسی / دولت

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,نهاوندیان

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: بدگویی، تهمت و دروغ‌ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده‌اند، بسیار مایه تاسف است. اینکه افرادی به خود اجازه می‌دهند هر طور که می‌خواهند ناسزا گفته و مطالبی بی‌سند منتشر کرده و اتهام وارد کنند، خلاف قانون اساسی بوده و نظام حقوقی ما باید در برابر این جرایم مشهود برخیزد. 

رئیس سازمان حج و زیارت: مردم به شایعات در خصوص فوت زائران توجه نکنند/ حجاج در سلامتند

جامعه

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت از سلامت زائران ایرانی حاضر در عربستان خبر داد و با توجه به نشر برخی اخبار در خصوص فوت ۳۰ زائر در شبکه های مجازی، از هموطنان خواست به اینگونه مطالب اطمینان نکنند.

پورمحمدی : دلیل عدم حضورم در دولت دوازدهم را از رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضائیه سوال کنید

سیاسی / دولت

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , پورمحمدی

وزیر سابق دادگستری با بیان این‌که اولویت اول این وزارت‌خانه در دور دوم ریاست جمهوری آقای روحانی باید تنظیم روابط بین قوه‌قضائیه و قوه مجریه باشد، گفت: این که من چرا در دولت دوازدهم نیستم از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه بپرسید نه من! 

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات