ورود
بستن

سیرصعودی رفتار «سیگار» کشیدن دختران نوجوان نسبت به پسران

جامعه

سیگار کشیدن دختران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,آسیب های اجتماعی
مدیرکل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا با بیان اینکه علوم انسانی به ویژه روانشناسی که از علوم روز محسوب می‌شود، نسبت به تکنولوژی و علوم پایه عقب مانده‌تر است گفت: روان‌شناسان در حوزه فرهنگ، اجتماع، سیاست، اقتصاد و امنیت امروز جایگاه دارند و باید مباحثی مطرح کنند که چند بعدی باشد چراکه اگر بر روی یک بعد فعالیت کنیم قطعاً به نتیجه نخواهیم رسید.

بیگدلی: در صورت تشخیص شورای عالی اصلاح‌طلبان هر دولتی را استیضاح می‌کنیم

سیاسی / مجلس

احمد بیگدلی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مردم عزیز مطمئن باشند، اگر شورای عالی اصلاح‌طلبان تشخیص دهد که این دولت یا هر دولت دیگری در مقابل خواسته‌هایشان ایستاده است، توان، شجاعت و راهکار نقد و استیضاح را مورد استفاده قرار خواهد داد.

پارسایی: بازار خودرو ساماندهی نشود وزیر صنعت استیضاح می‌شود

سیاسی / مجلس

بهرام پارسایی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
سخنگوی کمیسیون اصل "۹۰" شورای اسلامی با اشاره به این که خودروسازان تعهد خود در مورد قیمت خودروها را زیر پا گذاشته‌اند، گفت که اگر وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودرو اقدامی نکند، مجلس شورای اسلامی برای استیضاح وی اقدام خواهد کرد.

استان گلستان مقام نخست تولید دانه های روغنی و سویا را کسب کرد / بیش از 90 درصد آفات کشاورزی در استان وجود دارد

گلستان / اقتصاد ایران

ابوالفضل فرجی، ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی معاونتی تحت عنوان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با وجود 57 موسسه و مرکز تحقیقاتی فعالیت می کند که 21 مورد موسسه و مابقی مراکز تحقیقات آموزش کشاورزی است.

پیش بینی افزایش چشمگیر سفرهای نوروزی

جامعه

سفرهای نوروزی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,محیط زیست

یک ماه تا آغاز تعطیلات نوروز مانده و اغلب کارشناسان و فعالان گردشگری پیش‌بینی می‌کنند مقاصد گردشگری با سیل عظیمی از سفرهای داخلی مواجه شوند. به باور آنها، اصلی‌ترین دلیل آن افزایش نرخ ارز است. بسیاری از کسانی که تا سال گذشته برای سفرهای نوروزی مقصدهای خارجی را انتخاب می‌کردند، امسال به دلیل بالا رفتن نرخ ارز، دیگر توانایی سفر خارجی را ندارند. برای همین توجه‌ها به سمت سفرهای داخلی برمی‌گردد. با اینهمه، بررسی‌ها نشان می‌دهد زیرساخت‌های شهرها و مقاصد گوناگون سفر برای سیل سفرهای نوروزی چندان کافی نیست. از سوی دیگر، این زیرساخت‌ها به میزان مساوی تقسیم نشده و به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود مردم با مشکلات گوناگونی به‌ویژه در بخش اقامت مواجه شوند.

جهانگیری: کشور در مقطع فعلی نیازمند مشارکت سیاسی و گفتگوی ملی است

سیاسی / دولت

معاون اول رئیس جمهور,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
معاون اول رئیس جمهور ارتقای سطح تفاهم، مشارکت سیاسی و گفتگوی ملی را یکی از نیاز‌های ضروری کشور در مقطع فعلی دانست و گفت: جامعه باید به سمت وحدت و مشارکت حرکت کند و در مقطع فعلی حل مسائل داخلی از هر مسأله دیگر مهم‌تر و واجب‌تر است.

پاسخ به یک پرسش:کسانی که موشک می سازند،می توانند خودرو بسازند؟

سیاسی / داخلی

صنعت موشک,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران

عباس عبدی: این روزها برخی افراد و گروه‌ها شعار می‌دهند که اگر میدان در اختیار دیگران قرار گیرد، آنان که موشک و ماهواره می‌سازند، اقتصاد را درست می‌کنند و احتمالا خودروهای باکیفیتی نیز تحویل خواهند داد.

شکایت دادستان تهران علیه دو نماینده مجلس

اخبار داغ / مجلس

شکایت دادستان تهران علیه دو نماینده مجلس

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: دادستان تهران علیه غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری به دلیل نطق میان دستور آن‌ها اعلام جرم کرده است، به همین دلیل این 2 نماینده به جلسه آینده هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دعوت شده‌اند.

پراید ۴۵ میلیونی و این همه مشتری در تنها ۴۵ دقیقه؛ چرا؟

اقتصادی / اقتصاد ایران

بیژن عبدالکریمی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو
«تکمیل ظرفیت پیش فروش فوری پراید در ۴۵ دقیقه!» این خبر در حالی انتشار یافت که مردم ‏در این چند روز، واکنش هایی جدی به گران شدن پراید داشتند تا این سوال طرح شود گه ‏‏«چنین واکنش هایی در چه علت یا علت هایی می تواند ریشته داشته باشد»‏؟

حقوق های زیر دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند

سیاسی / مجلس

مجلس شورای اسلامی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای ضمن تصویب مالیات پلکانی از ۱۰ تا ۳۵ درصد برای حقوق کارمندان، مقرر کردند در سال ۹۸ حقوق‌های ماهانه کمتر از دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف شوند.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات