شوخی با رهبر کره شمالی در چین ممنوع شد

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دست انداختن رهبر کره شمالی به‌ویژه در ارتباط با مشکل اضافه وزن او، در شبکه‌های اجتماعی چین ممنوع شده است.

به گزارش ساجدخبر به نقل از دویچه وله ،‌گویا اشتهای رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون، حد و مرزی نمی‌شناسد و او هرگز خود را از نعمت‌های این چنینی محروم نمی‌کند. کافی است پای خوراکی‌های دلپذیر، خوشرنگ و خوشمزه در میان باشد، تا بزاق رهبر ترشح شده و میل به لذت در او فزونی گیرد.

 

اما لذت بی حساب و کتاب، آن هم بهره گرفتن از خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های چرب و شیرین، بر وزن فرد بی تاثیر نیست و همین امر منجر به آن شده که رهبر کره شمالی، روز به روز اندکی چاق‌تر شود. و این موضوع از نگاه دقیق شهروندان چینی هم به دور نمانده و موضوعی شده است برای شوخی با کیم جونگ اون در شبکه‌های اجتماعی چین.

 

در شبکه پرطرفدار سینا وایبو، بسیاری از کاربران اضافه وزن رهبر کره شمالی را دستمایه شوخی و طنز خود قرار داده‌اند. مثلا از آن جمله است عباراتی چون: „Kim the Fat" یا „Kim Fat III" و امثال این‌ها. خوب بدیهی است که این شوخی‌ها به گوش رهبر کره شمالی هم رسیده و موجب ناخشنودی او شده است.

 

حال چین که مایل نیست هیچ چیز بر مناسبات دوستانه و حسنه دو کشور سایه بیاندازد، چاره را در سانسور این شوخی‌ها دیده. شوخی‌ها و پست‌های ناخوشایند درباره قد و هیکل رهبر کره شمالی را چنان سانسور کرده‌اند که کسی نتواند آن‌ها را پیدا کند. اگر چه این اقدام چین نتوانسته جلوی اشتهای کیم جونگ اون را بگیرد، اما مانع از رسانه‌ای شدن پیامدهای لذات زمینی رهبر شده است.

  28 آبان 1395
بخش : بین الملل
کد خبر: 56799
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز