نماینده ونزوئلا در سازمان ملل:
آمریکا در حال تجهیز مخالفان مادورو برای حمله به ونزوئلا است

ساموئل مونکادا,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار بین الملل
نماینده ونزوئلا در سازمان ملل متحد اعلام کرد آمریکا در حال مسلح‌ کردن مخالفان فراری دولت مادورو در کلمبیا است تا آنها را برای حمله به خاک ونزوئلا آماده کند.

به نقل از اسپوتنیک، «ساموئل مونکادا» نماینده دائم ونزوئلا در سازمان ملل متحد طی یک نشست خبری با اعلام اینکه آمریکا عملیاتی مخفی را برای حمله به ونزوئلا طرح‌ریزی کرده است اظهار داشت: «آمریکا در حال تجهیز و مسلح‌سازی گروه موسوم به ارتش آزادی‌بخش ونزوئلا است تا این افراد فراری را برای حمله به ونزوئلا از طریق مرز کلمبیا آماده کند.»

 

مقامات دولت ترامپ از جمله شخص وی چندین بار اعلام کرده‌اند که آمریکا همه گزینه‌ها از جمله دخالت نظامی را برای تحت فشار قرار دادن دولت نیکلاس مادورو روی میز دارد. با این حال شاید آمریکا مایل نباشد هزینه‌های سیاسی دخالت نظامی مستقیم در ونزوئلا را بپردازد و به همین دلیل به مسلح‌سازی گروه های مخالف دولت قانونی ونزوئلا روی آورده است.

  10 اسفند 1397
بخش : بین الملل
کد خبر: 69735
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز