با حضور فلاح مدیرکل روابط عمومی سازمان بورس
روابط عمومی سازمان بورس از رشادت سرباز میهن تقدیر کرد
از رشادت سرباز میهن تقدیر شد

تصمیمی که در لحظه تیراندازی و فضای تیره حادثه تروریستی گرفته شد، رشادت و فداکاری بزرگی بود که در حافظه تاریخی مردم ایران ثبت می شود.

مجتبی محمدی، سرباز یکم وظیفه نیروی زمینی ارتش این روزها به عنوان قهرمان حادثه تروریستی اهواز شناخته می شود. سربازی که با گذشتن از جان خود و در میان رگبار گلوله های تروریست ها، جان تعدادی از هم میهنانمان را نجات داد.

امروز (9 مهر ماه) روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار بر اساس مسیولیت اجتماعی  خود از این سرباز میهن تقدیر کرد.

مجتبی محمدی، با حضور در سازمان بورس و اوراق بهادار با یاسر فلاح مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

این سرباز میهن در دیدار صمیمانه خود با یاسر فلاح، به جزییات حادثه تروریستی اهواز اشاره کرد و گفت:  در اوج تیراندازی چهار بار مسیر خط رژه را رفتم و برگشتم تا افراد را نجات دهم. معجزه بود که تیر نخوردم، زیرا تروریست ها مدام و بی وقفه تیراندازی می کردند.

وی ادامه داد: هنگامی که از زیر جایگاه خارج شدم، مادری را دیدم که فرزندی در آغوش داشت و روی زمین دراز کشیده بود، فریاد میزد و برای نجات کودک اش کمک می خواست. دختری هم کنار کانال حاشیه باند رژه روی زمین افتاده بود و کمک می‌خواست. هنگامی که این صحنه‌ها را دیدم، دیگر خودم را فراموش کردم، دل به دریا زدم و برای کمک به سمت آن‌ها رفتم. در آن شرایط شال خواهر  طاهای خردسال را گرفتم و زخم کودک را بستم و چون خونریزی شدید بود، او را  در آغوش گرفتم و به سوی آمبولانس‌ دویدم. پیش از رسیدن به آمبولانس‌ها، یک بسیجی را دیدم، کودک را به آغوش او دادم و برای نجات آن زن و دختر برگشتم. این کودک همان محمدطاها بود که متاسفانه شهید شد.

در ادامه این دیدار، یاسر فلاح مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار نیز بیان کرد: تصمیمی که در لحظه تیراندازی و فضای تیره آن روز گرفتید، رشادت و فداکاری بزرگی بود که در حافظه تاریخی مردم ایران ثبت می شود.

حادثه تروریسی اهواز تا ابد در اذهان عمومی باقی خواهد ماند، اما در این میان رشادت، فداکاری و تلاش حافظان ایران اسلامی، قوت قلب مردم ایران است./ حجت بقایی

 

  9 مهر 1397
بخش : ایثاروشهادت
کد خبر: 66587
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز