معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان:
ماموریت جامعه امروز ما زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

ماموریت جامعه امروز ما زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ساجد خبر، محمدعلی طالع زاری ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز شهید و بزرگداشت شهدا گفت: شهدا و ایثارگران برای دفاع از این مرز و بوم ایثار و ازخودگذشتگی های زیادی از خود نشان داده اند. امروز وظیفه ماست که قدردان آنان باشیم و در راستای حفظ آرمان های شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
وی افزود: زنده نگهداشتن یاد، نام و خاطره شهیدان و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی روز بزرگداشت شهدا و شناساندن و نهادینه کردن با عنوان روز بزرگداشت شهدا از اهداف نامگذاری این روز است.
طالع زاری در ادامه افزود: یک از اساسی ترین ماموریت ها در موضوع فرهنگی، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. راهبردی ترین کار و ماموریت جامعه امروز ما زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت است و این امر وظیفه تمامی آحاد و مردم جامعه است.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: ویروس کرونا از ماههای پایانی سال جاری تا به امروز هزاران نفر را در جهان مبتلا و کشته است و با توجه به آسیب پذیرتر  بودن جامعه هدف و پیشگیری از این بیماری تمام برنامه هایی که نیاز به تجمع گروهی دارد لغو شده است و برنامه ها از طریق تبلیغات مجازی و فضاهای محیطی دنبال خواهد شد.

  22 اسفند 1398
بخش : ایثاروشهادت
کد خبر: 75690
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز