دعوت سپاه حضرت عباس(ع) برای شرکت در مراسم باشکوه تشییع پیکر شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل

دعوت سپاه حضرت عباس(ع) رای مراسم باشکوه تشییع شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل

به گزارش ساجدخبر اردبیل ؛ روابط عمومی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، طی بیانیه‌ای، همگان را به حضور حماسی و دشمن‌شکن در مراسم با شکوه وداع و تشییع پیکر شهید مدافع حرم آلله پاسدار رشید اسلام علی آقایی دعوت کرد.


در این بیانه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به یقین شهیدان، جلوه‌های روشنی از صداقت، غیرت، شجاعت و مظهر کامل عشق و ولایت و در یک کلام عصاره ارزش ها و فضیلت ها هستند.
زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان در حقیقت رسالت و فریضه‌ای والا، انسان‌ساز و سرنوشت‌ساز است.

مدافعان حرم طلایه داران خط مقدم ایثار و شهادت هستند آنان که با نیتی خالص و بی ریا جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و با قرار گرفتن در صف مقدم مبارزه با دشمنان اسلام ندای آزادی و استقامت سردادند.

در این بیانه با بیان اینکه پیکر مطهرشهید مدافع حرم پس از چهار سال در سوریه کشف و شناسایی شد و به آغوش خانواده و مردم دیار شهید پرور اردبیل برمیگردد؛ خاطر نشان شد: شرکت در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم که در راه دفاع از حریم حرم دلاورانه جنگیدند، تجدید عهد و پیمانی ناگسستنی با آرمان‌های والای شهدا و امام شهدا است.

در ادامه آورده با اشاره به اینکه مراسم استقبال از پیکر شهید آقایی روز یکشنبه ۹ تیر ماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح در فرودگاه اردبیل خواهد بود و شب وداع با پیکر شهید علی آقایی روز یکشنبه ۱۰ تیر بعد از نماز مغرب و عشاء در مهدیه اردبیل برگزار می‌گردد.

مراسم تشییع شهید آقایی روز دوشنبه ساعت ۹ صبح روز ۱۰ تیرماه همزمان از مصلی اردبیل به سمت گلزار شهدای آرمستان غریبان برگزار می‌گردد.

شک نباید کرد که هر شهیدی پرچم افتخار، حقانیت و قدرت ملت ولایتمدار و شهید پرور اسلامی است و در این میان شهدای مدافع حرم، مظلومانه‌ترین آیه‌های صداقت، غیرت و بیرق ماندگارِ شرف و پاره‌های دل این ملت آزاده و مظلوم، اما مقتدر و ولایتمدارند.

شهدای مدافع حرم برای عزت و سربلندی انقلاب اسلامی و امنیت مردم فراتر از مرز‌های جغرافیایی غریبانه و مظلومانه جان دادند، حال وظیفه ماست با شرکت در این مراسم دین خود را هرچند ناچیز به شهدا ادا کنیم.

روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان اردبیل در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان، هیئات مذهبی و دسته جات عزاداری محلات شش گانه اردبیل، مسئولان و همه اقشار مردم ولایت مدار و شهید پرور استان اردبیل بویژه شهرستان اردبیل در مراسم دشمن شکن و باشکوه تشییع و وداع با شهید مدافع حرم پاسدار رشید اسلام مهندس علی آقایی دعوت می‌نماید.

  8 تیر 1398
بخش : مدافعین حرم / اردبیل
کد خبر: 72332
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز