قدردانی روحانیون و مدیران حوزه های علمیه اهل سنت مناطق سیل زده استان گلستان از مقام معظم رهبری

دستور صریح حضرتعالی نقشی تعیین کننده در کمک به سیل زدگان داشت

به گزارش ساجدخبر ؛ ائمه جمعه شیعه و سنی مناطق سیل زده خصوصاً روحانیون و مدیران حوزه های علمیه اهل سنت استان گلستان، با ارسال لوح سپاسی، از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به جهت صدور دستور به رییس ستاد کل نیروهای مسلح برای گسیل نیروها و امکانات به مناطق سیل زده و همچنین ابلاغ عنوان «شهید خدمت» به جانباختگان حادثه سیل در گمیشان قدردانی کردند.

 

متن کامل این لوح سپاس که به محضر مقام معظم رهبری ارسال شده و امامان جمعه مناطق سیل زده و روحانیون اهل سنت و مدیران حوزه های علمیه منطقه ترکمن صحرا آن را امضا نموده اند، بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) 
شکر و سپاس بیکران به درگاه احدیت که بار دیگر، دولت و ملت ایران را در آزمونی سخت قرار داد تا وفاق و همدلی آنان در گوشه و کنار جهان نمود و تبلوری دوباره یابد.
اینجانبان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی سلامتی و ظهور فرج آن امام همام، بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی از عنایات خاصه حضرتعالی به مردم شریف استان گلستان در پی دستور صریح به رییس ستاد کل نیروهای مسلح برای کمک به سیل زدگان و گسیل نیروها و امکانات بیشتر به مناطق سیل زده که به گواه مسئولان اجرایی، نقشی تعیین کننده در مدیریت بحران، کمک به سیل زدگان، مهار و هدایت آب و خدمت رسانی داشته است و همچنین ابلاغ عنوان «شهید خدمت» به جانباختگان حادثه سیل در گمیشان که به حق از آلام و درد و رنج مردم شهرهای سیل زده کاست، اعلام می نماییم. 
آزمون سخت این بحران طبیعی، برغم تلفات انسانی و خسارات سنگین و بعضاً جبران ناپذیری که برجای گذاشت، درس ها و عبرت هایی با خود به همراه داشت که به سادگی نمی توان از آنها گذشت. 
بی شک حمایت های مستمر آن رهبری معظم له پایه اصلی استمرار هماهنگی و خدمات رسانی همه نهادها و ارگان ها در بازسازی مناطق آسیب دیده خواهد بود. 
بدون شک استان گلستان به عنوان یکی از سرمایه های گرانقدر نظام اسلامی است که با حضور اقوام و مذاهب مختلف و اهداء 4 هزار شهید دفاع مقدس با محوریت نماینده معظم له، حضرت آیت الله نورمفیدی، یکی از استان های دارای سطوح بالای امنیتی، سیاسی و اجتماعی بوده و این اتحاد، یکپارچگی و روحیه فداکاری توأم با مهربانی و از خودگذشتگی، در حادثه سیل اخیر تبلور دوباره یافت و این همه مرهون حمایت های راهگشای آن مقام معظم، دولت محترم و همکاری نهادهای مدنی استان است. 
در پایان، سلامتی و طول عمر آن رهبر عزیز تا ظهور منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عج) را از درگاه باریتعالی مسألت می نماییم. 

دستور صریح حضرتعالی نقشی تعیین کننده در کمک به سیل زدگان داشت

 

دستور صریح حضرتعالی نقشی تعیین کننده در کمک به سیل زدگان داشت

  26 اردیبهشت 1398
بخش : خبرها / گلستان / سیاسی
کد خبر: 71386
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز