یادداشتی به قلم حسین صفوی:
تحت تاثیر قراردادن فضای انتخاباتی کشور با اقدامات ایذایی زنگها برای که به صدا در می آیند؟

https://behdasht.news/images/news/30741/thumbs/30741.jpg

روز پنجشنبه 17 بهمن در فضای مجازی که توسط ضد انقلاب خارجه نشین قبضه شده است خبری در گروه های تلگرامی چرخید و چرخید اما باز خورد قابل توجهی در داخل ایران نداشت.
از قضا این جور خبرها را بایستی به طور مناسبی نشر داد تا مسئولین دولتی که هنوز هم ـ حتی پس از شهادت مظلومانه حاج قاسم ـ دل در گرو مذاکره دارند از خواب بیدار شوند. ما همه در یک کشتی نشسته ایم؛ نمی شود که بخشی از سرنشینان این کشتی به یک سمت پارو بزنند و بخشی دیگر در جهت مخالف.
خبر کوتاه بود اما با دهها نکته در محتوا. در گروه های تلگرامی ضد انقلاب آمده بود که در مقابل دفتر حجت الاسلام احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بمب صوتی منفجر شد. بلافاصله گفته شد که منافقین مسئولیت این عملیات! را برعهده گرفته اند. خبر همین بود اما جا دارد که چند نکته را به استحضار دولتمردان رساند.
ما همه در یک کشتی نشسته ایم؛ مهم نیست که ناخدای این کشتی روحانی باشد یا فردی دیگر. اما جا دارد که یک امر بسیار مهمی را آویزه گوش و هوش مان کنیم و آنهم اینکه امنیت هر فرد، امنیت تمام کشور است. امنیت هر مکان، امنیت جغرافیای ایران است. لذا از کنار این ناهنجاری های امنیتی نباید به سادگی گذشت.
دشمن با هر عمل خود، ابتدا به ارزیابی و دریافت بازخورد شیطنت های خود می پردازد. چنانچه بستر را آماده دید، اصل را بر پیشروی می گذارد تا اینکه او را متوقف سازند.
در تاریخ 10 دی ماه، خبر انفجار در مقر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در فضای مجازی منعکس گردید که رسانه های داخلی بلافاصله آن را تکذیب کردند. در همین تاریخ یکی از سایت های داخلی در این باره نوشت: «حوالی بامداد دیروز، فردی موتور سوار ناشناس یک عدد نارنجک دست‌ساز که در مراسم چهارشنبه سوری از آن استفاده می‌شود به سمت دیوار ساختمان پرتاب کرده که منجر به آتش گرفتن یک بنر نصب شده بر دیوار شده و خسارتی در پی نداشت».  
حال ضروری است که به اطلاع عموم بویژه دولتمردان رسانده شود، آنان که امروزه نقش دشمن اصلی را کمرنگ می کنند، و خطای یک فرد را بپای یک نیرو و کل نظام می گذارند، همان کسانی هستند که سالهاست با گفتمان سازش، در بوق تنش‌زدایی دمیده اند.
پس، زنگها برای که بصدا در می آیند؟؛ اگر این صدا امروز از مقابل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی شنیده شد چه تضمینی وجود دارد که فردا از حوالی پاستور نیز شنیده نشود؟
من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو...؟!

 

حسین صفوی

  26 بهمن 1398
بخش : یادداشت
کد خبر: 75400
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز