یادداشتی از اسماعیل البرزی:
عشق من آیت الله خامنه ای است

درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت انقلاب و نظام،  پیش از آنکه رخت عزا بر تن مردم و  سیاسیون کند، رهبر انقلاب را متاثر کرده است .

آیت الله هاشمی که سابقه مبارزات سیاسی اش در پیش از انقلاب و خدمات ارزنده ایشان در دوران جنگ و پس از آن، وی را به یکی از پایه های فکری و مدیریتی نظام به دنیا معرفی کرده بود، در تاریخ انقلاب اسلامی و به ویژه در دوران زعامت امام خامنه ای به عنوان دوست و همراه مقام معظم رهبری با وجود اختلاف سلیقه آشکار و پنهان، در تبعیت از معظم له و در صف یاران ایشان جا نمایی شده است.

ایشان رهبر معظم انقلاب را به عنوان رفیق ۵۰ ساله دانسته و در بخشی از سخنانش مقابل دوربین های تلویزیونی مقام معظم رهبری را " عشق " خود معرفی نموده است که از این حیث می توان استحکام روابط سران انقلاب و نظام را بسیار فراتر از آنچه طماعان و فرصت طلبان در پی آنند دانست.

اینک و پس از بربستن بار سفر یار دیرین امام و رهبری ، آنچه می تواند زحمات و تلاش های بیش از ۵۰ ساله آیت الله هاشمی را در خدمت به انقلاب و نظام تداوم بخشیده و مقوّم مولفه های تحقق اهدافش باشد، گرد آمدن در زیر لوای وحدت سیاسی با تمسک به تبعیت از ولایت است که دشمنان انقلاب و نظام را از اهداف مسموم و براندازانه ناامید و زحمات خاک خورده های نظام را به ثمر خواهد نشاند.

سیاسیون مراقبت کنند اینک که آنتن غول های رسانه ای دنیا متصل به زر و زور و تزویر با مدیریت اتاق های فکر غربی _ عربی _ صهیونیستی در پی ایجاد انشقاق و شکاف در صفوف وحدت نیروهای نظام هستند با تبعیت از رهبری و بنا بر آنچه آیت الله هاشمی نیز دهه های متمادی در پی آن بود، صفوف وحدت را مستحکم تر و روزهای پیش روی نظام را ایمن تر کنند.

  19 دی 1395
بخش : سیاسی / یادداشت
کد خبر: 57534
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز