تکذیب یک ادعا درباره سفر رییس‌جمهوری به قم

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

شایعه ورود رییس‌جمهوری با خودروی شخصی به صحن حضرت معصومه (ع) در روز خاکسپاری آیت‌الله موسوی اردبیلی به استناد عکس‌های منتشر شده از این مراسم تکذیب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه جهت حضور در مراسم خاکسپاری آیت‌الله موسوی اردبیلی به قم سفر کرد. روحانی پیش از برگزاری مراسم خاکسپاری به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(ع) رفت اما این حضور با ادعایی سراسر کذب همراه شده است‌. ادعا شده بود روحانی با خودروی شخصی وارد صحن حرم آن حضرت شده است.

 

این در حالی است که بنا بر دستورالعمل‌های امنیتی، در شماره ۱۳ مجموعه حرم مطهر حضرت معصومه (س) مختص رفت و آمد مقامات کشوری و لشکری بوده و این افراد به همراه تیم حفاظت خود و بر اساس دستورالعمل‌های رایج امنیتی، از این در رفت و آمد می‌کنند. ورود و خروج رییس‌جمهوری نیز از همین در صورت گرفته است.

 

از طرفی دیگر نیز با توجه به خیل جمعیت حاضر در مراسم تشییع مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی به هیچ وجه امکان ورود به صحن مقدس آن حضرت با خودروی شخصی قابل باور نخواهد بود.

 

  7 آذر 1395
بخش : سیاسی / دولت
کد خبر: 56920
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز