معاون رییس جمهور:امروز در هیات دولت بحث ترمیم کابینه مطرح نشد

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حسینعلی امیری
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور در جریان مطالبات نمایندگان مجلس قرار دارد؛ امروز بحث ترمیم کابینه در دولت مطرح نشد

حسینعلی امیری در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت این هفته در ارتباط با موضوع ترمیم کابینه اظهار کرد: این موضوعی است که شخص رئیس جمهور باید در موردش حرف بزند امروز در این زمینه صحبتی نبود؛ اما این آقای رئیس جمهور است که باید در این مورد حرف بزند که می‌تواند با چه کسانی و با چه ویژگی هایی کار کند آن چیزی که مهم است هماهنگی و روح مسئولیت پذیری اعضای کابینه است.

 

وی تاکید کرد: من قبلا عرض کردم رئیس جمهور مسائل مربوط به مجلس را از طرق مختلف مثل رسانه ها می بینند و می شنوند من هم در هیات دولت مسائلی را مطرح می‌کنم و نظرات را انعکاس می دهم .

 

امیری گفت: ایشان در جریان آنچه که می گذرد، در جریان مذاکرات و مطالبات نمایندگان محترم است آنچه که مربوط به شخص آقای روحانی است را خودشان جمع بندی می کنند.

 

وی یادآور شد: من هیچ اطلاعی از تصمیم ایشان در زمینه ترمیم کابینه ندارم.

 

امیری گفت:‌ شورای محترم نگهبان اظهارنظری در مورد لوایح دولت که در مجلس تصویب شده، داشته است. اظهارنظر شورای نگهبان هم اعلام و ابلاغ شده، طبقه‌بندی آن صورت گرفته و روشن است. این موضوع اختلافی نبود که مجمع تشخیص مصلحت نظام بخواهد وارد آن شود.

 

وی ادامه داد: از دبیر محترم مجمع سوالات مربوط به این موضوع را باید بپرسید.

  27 تیر 1397
بخش : سیاسی / دولت
کد خبر: 64192
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز تلگرام ساجدنیوز