وزیر راه: آمریکا جایی در ایران ندارد/هدف آمریکا غارت ثروت ملت‌هاست

محمد اسلامی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که آمریکا با تحریم به دنبال بازگشت به سرزمین ایران است، گفت:‌ اما با توجه به هوشیاری مردم ، آمریکا در ایران جایی ندارد و همین امر موجبات عصبانیت استکبار را فراهم کرده است.

محمد اسلامی در آیین گرامیداشت سی و یکمین سالروز حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای پرواز بندرعباس-دبی ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، با یادآوری این‌که سرعت و سطح پرواز این هواپیما کاملا نشان می‌داد که هواپیما مسافربری است، اظهار کرد:‌ این در حالی بود که  ناو وینسنس به این هواپیمای مسافربری موشک شلیک کرد و در ادامه به فرمانده آن مدال افتخار داد، مسئله‌ای که نشان دهنده هدف آمریکا در غارت ثروت ملت‌ها و جهانخواری است.

 

 وی با تاکید بر این‌که سرنوشت ملت ایران توسط خود ملت تعیین می‌شود، تاکید کرد:‌ با توجه به این موضوع  آمریکا در ایران جایی ندارد و همین امر موجبات عصبانیت استکبار را فراهم کرده است.

 

وی ادامه داد:‌ به همین دلیل هم آمریکا با تحریم‌ها می‌خواهد چرخ اقتصاد ایران را کُند کند با این هدف که دوباره به این سرزمین برگردد که هرگز این اتفاق نمی‌افتد،‌چون مردم هوشیاری داریم.

 

وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ در پایان یاد و خاطره شهداری پرواز ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) را گرامی می‌داریم و برای خانواده این عزیزان سعادت و سلامتی را آرزومندم.

  11 تیر 1398
بخش : سیاسی / دولت
کد خبر: 72411
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز