آخرین وضیعیت پرونده مهدی هاشمی

وکیل مدافع خانواده هاشمی گفت: مهدی هاشمی برای ایام 14 و 15خرداد درخواست مرخصی نداده است.

سید محمود علیزاده طباطبایی ؛در حاشیه بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری کل استان تهران در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضیعیت پرونده مهدی هاشمی اظهار داشت: در حال حاضر مهدی هاشمی در زندان به سر می برد و برای ایام 14و15خرداد درخواست مرخصی نداده است.

وی در خصوص دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از بهائیان گفت: فائزه هاشمی جرمی مرتکب نشده است و تا این لحظه از سوی قوه قضائیه احضار نشده است، همچنین سخنگوی قوه قضائیه نیز گفته بودند که باید بررسی کنیم اگر جرمی از سوی فائزه هاشمی رخداده باشد اقدام می کنیم.

وکیل مدافع خانواده هاشمی بیان داشت: اصل 14 قانون اساسی  می گوید با ایرانیان غیر مسلمان رفتاری اسلامی و انسانی داشته باشید ،تا زمانی که از جانب آنها توطئه ای رخ نداده است و اگر توطئه ای از آنها دیدید طبق قانون رفتار کنید .

علیزاده طباطبایی در مورد آخرین پرونده خود گفت: خانواده 7 نفر از استان کردستان که در سال 88 به اتهام وابستگی به گروه های تکفیری دستگیر شده بودند و به تازگی به اعدام محکوم شده اند برای تجدید نظرخواهی به بنده مراجعه کرده اند تا وکالت آنها را بر عهده بگیرم.

  10 خرداد 1395
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 54296
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز