رئیس مجلس: اظهارات ظریف در یک موضوع بوده و نه تمامی برجام

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یک نماینده درخصوص فایل صوتی اظهارات وزیرخارجه در کمیسیون امنیت ملی گفت:وزیر امور خارجه از موضوعات مطرح شده درباره یک موضوع اعلام نظر کرد و نه تمام برجام.

"حسینعلی حاجی دلیگانی" درنشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 5 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه کشور در تذکری آیین نامه ای با استناد به ماده 69 آیین نامه و با اشاره به انتشار فایل صوتی سخنان "محمدجواد ظریف" وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:درباره مطالب پیش آمده پیشنهاد بنده این است که نوار را در صحن علنی مجلس پخش کنید تا نمایندگان شنیده و خودشان بتوانند به راحتی قضاوت کنند.

 

به نوشته خانه ملت، نماینده مردم شاهین شهر و میمه درمجلس شورای اسلامی افزود: آنچه ما شنیدیم نشان می دهد؛مطالب کریمی قدوسی درست است و اینکه بگویند این سخنان محرمانه است،با همین گفتن کلمات محرمانه بوده که در بسیاری از مواقع منافع کشور به خطر افتاده است.

 

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: اولا که نوبت شما برای اعلام موافقت با الحاقیه به ماده 31 برنامه بود و این بحث را ادامه ندهید.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد:آقای نعمتی توضیح داد که وزیر امور خارجه از موضوعات مطرح شده درباره یک موضوع اعلام نظر کرد و تنها بحث محرمانه بودن صحبت ها نبوده است.

  5 دی 1395
بخش : داخلی / مجلس
کد خبر: 57373
مرجع: انتخاب
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز