تکذیب خبر تماس تلفنی عارف با اعضای شورای شهر تهران برای رای ندادن به محسن هاشمی

محمدرضا عارف,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
یک چهره نزدیک به محمدرضا عارف خبر تماس تلفنی رئیس فراکسیون امید با برخی از اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار و عدم‌ رای به محسن هاشمی را تکذیب کرد.

علیرضا خامسیان در گفت‌وگو با خبرنگار، در واکنش به خبر یکی از رسانه‌ها درخصوص تماس تلفنی  محمدرضا عارف با برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر عدم رای به محسن هاشمی برای انتخاب شهردار جدید تهران ،ضمن تکذیب این خبر گفت: اصولا رفتار و منش آقای عارف اینگونه نیست که با برخی روش‌های نادرست نظر و دیدگاه خود را به جمعی همچون اعضای شورای شهر تحمیل کند و اگر به ایشان مراجعه‌ای صورت نگیرد درخصوص مسائلی همچون انتخاب شهردار ورود نمی‌کنند.

 

وی افزود: اتفاقا در جلسه اخیر هم‌اندیشی اعضای هیات رئیسه شورای شهر، مجمع نمایندگان تهران، فراکسیون امید و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که با حضور آقای عارف برگزار شد، ایشان از رویکرد اخلاقی آقای هاشمی در زمان انتخابات شوراها و همراهی موثر شخص آقای هاشمی و بیت آیت الله هاشمی با لیست امید قدردانی کرد و از حضور مثبت وی در مجمع امید به نیکی یاد کرد.

 

خامسیان تاکید کرد: هدف برخی رسانه‌ها ایجاد شکاف در خانواده اصلاحات است که باید مراقب اینگونه عملیات روانی بود.

  16 آبان 1397
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 67639
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز