طرح سپاه برای تشکیل گروه ضربت در تهران

سردار محمد یزدی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
سردار محمد یزدی گفت: در محلات مختلف تهران تیم‌های ضربت تشکیل شده است تا مقابل اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم مقابله کنند.

مطالبه مردمی در راستای تشدید مبارزه با افراد شرور باعث شده است تا دستگاه های مختلف در هفته های اخیر پای کار آمده و با اعلام امادگی و برگزاری طرح ها در این راستا به اقداماتی جدی تر نسبت به گذشته بپردازند. این مسئله همواره در دستور کار ناجا بوده اما به نظر میرسد با تدوین یک برنامه جامع و با همکاری سایر نهادها مقابله با اراذل و اوباش میتواند توفیقات بیشتری کسب کند. در همین راستا شاهد بودیم دستگاه هایی همچون قوه قضائیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز به پای کار آمدند تا نیروی انتظامی در این عرصه با توان بیشتری به مقابله با مخلین امنیت بپردازد.

 

سردار محمد یزدی، فرمانده سپاه تهران، در مورد طرح امنیت محله محور سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به  برنا گفت:با استفاده از ظرفیت بسیج، در محلات مختلف شهر تهران پایگاه هایی تأسیس شده که با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی این پایگاه ها در تلاش هستیم تا امنیت محلات پایتخت و شهروندان را برقرار کنیم.

 

او ادامه داد:مقصود از این طرح مبارزه با ارازل و اوباش و تامین امنیت مردم در سطح شهر است. امروز در محله های گوناگون تهران تیم های ضربت تشکیل شده تا مقابل اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم مقابله کنند.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ خاطر نشان کرد:این تیم ها علاوه بر وظایف ذکر شده با جرائمی مانند سرقت و کیف قاپی نیز مقابله جدی می کنند. هدف ما تثبیت امنیت محله محور در شهر تهران است تا مردم با آسایش به زندگی خود بپردازند.

 

این مقام ارشد نظامی در پایان گفت:طرح امنیت محله محور با همکاری و هماهنگی کامل با نیروی انتظامی و دستگاه قضا در دستور کار قرار گرفته است و از زمان اجرای این طرح امنیت محلات تهران ارتقا یافته است.

 

  24 شهریور 1399
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 77626
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز