کواکبیان:این دیکتاتوری است/لاریجانی:توهین برای مزاجتان خوب نیست

اخبار,اخبار سیاسی واجتماعی,کواکبیان

رئیس مجلس در پاسخ به سر و صدای یک نماینده اصلاح طلب در صحن گفت: توهین نکنید هم برای مزاجتان خوب نیست و هم حیثیت تان.

در جلسه علنی امروز عصر مجلس و پس از رأی‌گیری برای کلیات لایحه برنامه ششم توسعه و تصویب این لایحه، داد و فریادهای نماینده اصلاح‌طلب تهران برای لحظاتی صحن مجلس را تحت‌الشعاع قرار داد.

 

هنگام رأی‌گیری برای کلیات لایحه برنامه توسعه، مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران که داد و فریادهایش در صحن معروف است، با فریاد درخواست وقت برای ارائه تذکر آئین‌نامه‌ای را داشت که علی لاریجانی رئیس مجلس اعلام کرد، به دلیل اینکه وارد رأی‌گیری شده‌ایم، نمی‌توانیم تذکرات را دریافت کنیم.

 

دقایقی بعد و پس از تصویب کلیات لایحه برنامه توسعه و هنگامی که نمایندگان وارد بررسی جزئیات آن شده بودند، کواکبیان از جای خود بلند شد و با فریاد خطاب به رئیس مجلس گفت: این چه وضع اداره جلسه است؛ این دیکتاتوری است!

 

لاریجانی هم خطاب به وی گفت: آرام باشید؛ این به نفع کشور است.

 

با تکرار فریادهای کواکبیان، لاریجانی خطاب به وی پاسخ داد: توهین نکنید؛ هم برای مزاجتان خوب نیست و هم برای حیثیت‌تان.

 

لحظاتی بعد جمعی از نمایندگان از جمله یوسفیان‌ملا، محمدحسین قربانی و تعدادی دیگر، دور کواکبیان جمع شدند و به وی آب دادند و سعی کردند او را آرام کنند.

  28 آذر 1395
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 57246
مرجع: مهر
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز