وزیر صنعت هفته آینده به کمیسیون صنایع و معادن می‌رود

محمد شریعتمداری,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,صنعت و معدن
یک عضو کمیسیون صنایه و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت هفته آینده به کمیسیون صنایع و معادن می‌رود و استیضاح ایشان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سیده حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن گفت: رأی‌گیری برای تعیین اعضای هیأت تحقیق و تفحص از بررسی علل ناکارآمدی شرکت‌های خودروساز داخلی انجام شد و افراد هم مشخص شدند.

 

وی درباره بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هم گفت: بنا شد جلسه هفته آینده با حضور وزیر برگزار شود.

 

طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت از دستورکار مجلس خارج شد

محمد وحدتی، عضو کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه ۱ مهر) این کمیسیون، اظهار داشت: بررسی طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت.

 

وی در تشریح این طرح گفت: براساس این طرح قرار بود وزارت صنعت، معدن و تجارت به ۲ وزارتخانه صنعت و معدن و وزارتخانه توسعه تجارت و بازرگانی تفکیک شود.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: در این جلسه ابتدا طراحان طرح، نقطه نظرات خود را درباره طرح تفکیک وزارت «صمت» مطرح و پس از آن نیز مخالفان و موافقان طرح تفکیک وزارت «صمت»،اظهارات خود را پیرامون طرح مذکور مطرح کردند.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: در نهایت، این طرح به رای گذاشته شد و با اکثریت آرا رد و از دستورکار کمیسیون خارج شد.

  1 مهر 1397
بخش : سیاسی / مجلس
کد خبر: 66271
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز