عارف تشکیل جلسات هفتگی میان دولت و فراکسیون امید را پیشنهاد داد

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , عارف

عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس جزییات جلسه با رییس جمهور را تشریح کرد.

 فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: در این جلسه حجت‌الاسلام روحانی رییس جمهور، محمدعلی نجفی، مرتضی بانک، حسینعلی امیری معاون پارلمانی و محمد نهاوندیان رییس  دفتر رییس‌جمهور و همچنین هیات رییسه فراکسیون امید حضور داشتند.

 

وی افزود: محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس پیشنهاد کرد تا جلسات هفتگی بین نمایندگان دولت با فراکسیون امید برگزار شود و رییس جمهور نیز موافقت کرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار کرد: در این جلسه رییس جمهور بیان کرد که هدف همه ما نجات کشور است و ما به سمت رونق اقتصادی حرکت می کنیم نمی گویم رسیده آیم اما جهت گیری به آن سمت است.

 

وی تصریح کرد: همچنین رییس جمهور از میزان اشتغال ایجاد شده در این دولت سخن گفت.

 

سعیدی اظهار کرد : محمدرضا تابش در مورد وضعیت بودجه،  کواکبیان درباره مسائل امنیت ملی،  وکیلی درخصوص تعامل مجلس و دولت و فاطمه سعیدی درباره مسایل آموزش و پرورش،  مسایل زنان و جوانان و پارسایی درباره مسایل استان ها سخنانی را ایراد کردند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در مورد مسایل بازنشستگان آموزش و پرورش و مطالبات آنها مطالبی را مطرح کردم، ضمن این که با تدبیر دولت و حمایت فراکسیون امید بهتر است که از زنان و جوانان به ویژه در کابینه بعدی استفاده شود.

 

وی در پایان اظهار کرد: مطرح کردم که معیشت و منزلت معلمان باید مورد توجه قرار گیرد و خدماتی هم که به دانش آموزان در محتوای درسی ارایه می شود در شان آنها نیست.

  13 آبان 1395
بخش : سیاسی / احزاب و تشکلها
کد خبر: 56579
مرجع: ایسنا
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم فاتح جام جهانی 2018 خواهد بود


ساجدنیوز نسخه اندروید تلگرام ساجدنیوز